@Karunka

karinessaa

Каріша, це просто шикарно😁😌Діло майстера боїться😏😋

Ostap005’s Profile PhotoOstap
дяякую, приємно 🥰😉
а як смачно пахне кавою, ммм☺️
У мене ще є чоловіча статура, глянь)

Ohh shit! Shut up and take my money! 🤪😁 Це просто шикааардос!😏😍

Ostap005’s Profile PhotoOstap
ахахаха, от така реакція мені подобається 😏🤪
дуже дякуюю, я старалась ☺️
завтра ще одну таку маю робити на замовлення , і в стаканчику з корицьою 🤤

А мені подобається те, чим ти займаєшся і що в кінцевому результаті виходить😏 Це достойно найвищих оцінок 😌 Ще б цей запах відчуть😁🤪

Ostap005’s Profile PhotoOstap
дуже приємно, чесно 🙈☺️
можливо тобі колись надішлю одну для ознайомлення, тоді і запах відчуєш 🕯🤪

Договорились тоді, поставив собі в замітки. Щоб тобі нагадати, а то ще забудеш😁😅

Ostap005’s Profile PhotoOstap
ахах, добре 😅👌🏻
p.s. про фільми я пам’ятаю, а от назви так і не згадала, бо останнім часом більше по серіалам 😂

Тюю, а я вже був думав що ти забула😅😅 Що по серіалам в тебе, що дивилась чи дивишся?) П.с.с. за весь цей час не згадала?😅😁

Ostap005’s Profile PhotoOstap
дивилась Бріджертони, Захищаючи Джейкоба, Ординатор, але це ще тижня 2 назад десь
Останнім часом більше зайнята навчанням, виготовленням свічок і прогулянками, тому якось не надто старалась згадати 😅😅
Але лучше поздно, чем никогда 😂 правда ?)

Значить серіали ти пам'ятаєш а фільми ні?😅🤣 Ну серіали я не дивлюсь поки, ще не прийшла пора) Ну якщо прогулянки і навчання а тим більше свічки...Тоді я тобі прощаю🤣🤪

Ostap005’s Profile PhotoOstap
Ну звісно серіали пам’ятаю, там ж стільки серій, що назву точно не забути)
А фільм - це 2 годинки ввечері, потім інший фільм, а потім ще інший, так і забувається згодом😅
Ой, і на тому дякую 😏😝

Доброго дня, Карінессо)😅Як ваш настрій з самого ранку ?) Як спалось?) По поводу фільмів я згоден, в мене коли питають про якийсь фільм, завжди все з голови вилітає) Доречі, можу порадити парочку непоганих) І да краще пізно ніж ніколи😏😋

Ostap005’s Profile PhotoOstap
Доброго дняя😋
Настрій чудовий, якраз тільки що закінчились пари, хочу трохи відпочити, бо до кінця дня треба буде плідно попрацювати 🤭
Спалось також дуже добре і міцно☺️
Як твій настрій? Виспався?)
Отак з фільмами завжди, мені треба в нотатки записувати все,що я подивилась, тоді і буде толк 😅
Даваай, можеш порадити, гляну на вихідних))

І чим маєш зайнятись? Нові свічки зробить?😏 А я вчора поки туди-сюди, мене виключило😅Проснувся, відписав і далі ліг спать🤣Спав як убитий) Доречі, якщо десь почую, побачу фільм цікавий я його записую, бо дійсно запам'ятати це серіал) "Подарок" і "Судья" триллер і драма)

Ostap005’s Profile PhotoOstap
свічки в тому числі, вже одну залила, хочу спробувати ще одну в іншій формі) завтра важкий день в плані пар, там прям ккоомбо🙄 і всі 4 предмети треба нормально підготувати, тому вечір мені забезпечено
ввечері покажу що вийшло, якщо буде готове 😋
Я вчора також швидко заснула)
О, дякую, подивлюся обов’язково на днях) 😎

Взагалі, клієнти вже є на свічки?Чи якраз все в процесі?) Що, багато вчити треба?І питать навіть будуть?) А взагалі як вони провіряють те що вони задали?В камеру показуєш?😅 Буду чекати, щоб подивитись на те що вийшло) Видно, втомилась за день?) Як подивишся, скажеш як тобі)

Ostap005’s Profile PhotoOstap
ну штук 5 я вже продала)
тепер буду експериментувати і пробувати нові, а далі буде видно😛
Хах, та нас усно завжди питають, мореее інформації, яку треба прочитати і намагатись хоча б щось запам’ятати) тому я багато читаю, а потім на парі камеру включаєш і відповідаєш те, шо спитають 🤓 якось так 💁🏼‍♀️
Втомилась, чесно кажучи. Лише завершила свічки, чекаю поки застигнуть, а тим часом читаю пари, здається ,ще не скоро закінчу🙄
Ти як там? Як день провів?)

Мы открываем бизнес, мы будем делать бабки, мы купим себе шмотки, мы купим себе тапки😅 Нуу я уже говорив свою точку зору, тому продовжуй в цьому ж дусі😌😏 Ну ти мені це вже писала, значить у вас все усно. І це теж не мало значить, тут тільки залишається коптіть, а як інакше?)

Ostap005’s Profile PhotoOstap
пхахах, о да, тоже співаю цю пісню коли бізнес мутиться, лавеха крутиться 🤣🤣👌🏻
Так так, пам’ятаю, дякую 😌
Ну от, у нас завжди все усно, теорія теорія теорія...🙄 на парі можуть дати якісь завдання, ну то таке
Та отож, інакше ніяк, мушу вчити)
Ти не відповів про свій день 😏

Відпочинь якийсь часок, а потім продовжиш читати пари. Навіщо з себе знущатись?)Пожалій себе😌 Да сьогодні в принципі нічим, встав поки туди-сюди, пішов на прогулянку в 2 години вернувся в 6. Доречі, погода доволі приємна була, відчувається весна😏😌 Да й все, ось думаю що подивитись)

Ostap005’s Profile PhotoOstap
Та ну, я як відпочину, то потім вже нічого не захочу) і так вже пів 9
Краще зараз почитаю, а потім вже повноцінний відпочинок і сон 🙃
Пожалію уже в п’ятницю, коли почнуться вихідні 🤪
Даа, погодка уже радує, не спорю)
Сонечко є, хоч не так гріє, але світить,- і те добре 😇
Шукай фільм 😂

А хулі нам бізнесменам?Можем і поспівати, того що можем😅😅 Ось доречі знову червона зона у нас, брата відправили на дистанційне в який раз, теж як і ти буде перед комп'ютером сидіть)) Але ти читаєш чи учиш?😅 Можливо і так правильно буде, тоді давай до читуй і мені фільм згадаєш😅🤣

Ostap005’s Profile PhotoOstap
Шо правда, то правда 😛
Ех, жостко звісно, я би вже хотіла пошвидше вийти на очне, але, скоріш за все, цього року нам вже не світить 😟
Та вчу я, вчу🤓 ну а дещо просто читаю😅 залежить від предмета і складності )
Коли овер інформації , то не виходить все запам’ятати, як би не хотілось
Може, но ета не точно 😂😏

Хай цвіте і процвітає, як кажуть😅 По ходу так і є, але хто в цьому винен, явно не ми з тобою) Тру дід мороз тру😆 В принципі як і я, ти вчив ну я читав😅 А колись же вірші вчили великі..Як воно в голову влазило? Ех ти..😅

Ostap005’s Profile PhotoOstap
так так, спасибі😋
та понятно, що не винні, 13 березня вже буде рік, як ми не вчимось , уявляєш? 😱😮 час летить..
Та влазило, там воно смислової нагрузки такої не мало, як оце все, шо я читаю, і тут ріфми нема 😂
Поки я закінчу читати, ти встигнеш вже той фільм знайти і навіть подивитись))

хехе, ну як буде доставка в мою загниваючу країну пиши з радістю взяв би парочку твоїх творінь 😌

idstalker2222222’s Profile PhotoJust Trash (✖﹏✖)
обов’язково, як тільки - так зразу)
дуже дякую😌
Або ж , можливо ,ти колись надумаєш відвідати Україну, то також непоганий варіант 😅😇

На жаль і ах поки не немає можливості, але я б дуже хотів побувати і може навіть жити там але мене з моїм корявим мовним знанням поженуть звідти так скажемо обсіканімі ганчірками 😅

idstalker2222222’s Profile PhotoJust Trash (✖﹏✖)
ахаха, давай тогда лучше перейдём на русский, тебе так проще будет выражаться 😅
Та никуда не пошлют, знаешь сколько людей говорят на русском у нас? Много)
Поэтому это даже не странно, и ничего плохого в этом нету 👌🏻
Но все же, даже если просто посетить Украину, - будет неплохим решением 😎

Розумію тебе як ніхто інший, рік пролетів на раз -два. Так і життя пролетить, але давай не о грустном 😅 Ох ця ріфма, міняє всю суть😆 Ну тобі вчить треба, тому що особливість твоєї професії) Тааа, ща шото придумаю😅

Ostap005’s Profile PhotoOstap
о да, давай без грусних ноток 😅🙌🏻
та вчу я, вчу, куди я подінусь)
(ну може і подінусь, як варіант, хто його знає😹)
Ше не знайшов фільм? 😸

Ну я слышал что у вас как-то щас к этому строго стали относиться , якобы только на украинской мове постановили говорить а за общение на иных языка особенно русском штрафуется не знаю так это или нет но что то такое слышал 🤔

idstalker2222222’s Profile PhotoJust Trash (✖﹏✖)
Нуу, что я могу тебе сказать 😸 закон то вышел такой, что типа на украинском должны разговаривать и вести все мероприятия, но это больше в гос.учреждениях, где ещё такое может проверяться
Ну а так, в повседневной жизни люди себе как разговаривали, так и разговаривают без проблем )
Пока я изменений после выхода такого постановления не увидела, поэтому не считаю это проблемой переезда в нашу страну🙃

Ну а обслуживания в магазинах и заведениях , слышал что не будут обслуживать человека если он также не говорит на мове 🤔 там не ведётся контроля ?🤔

idstalker2222222’s Profile PhotoJust Trash (✖﹏✖)
хах, нет, такого тоже не замечала )
Может, такое и говорили, но на практике 🤷🏼‍♀️
По крайней мере, у меня подруга русскоговорящая и ничего подобного не случалось 🙂

Ну надеюсь ничего не поменяется до того момента когда я все же смогу и соберусь в Украину , ну или иначе мне придётся штудировать учебники по изучению украинского языка но тогда я уже точно буду туда улепётывать жить , иначе тут все поганенько , хотя не знаю как там жизнь но нравится мне больше там.

idstalker2222222’s Profile PhotoJust Trash (✖﹏✖)
Та даже если так, в этой среде будет легче выучить язык, тем более что он же не сильно отличается от русского.
Поэтому проблем, как таковых, с этим не должно быть 💁🏼‍♀️
Ну ,смена обстановки, как никак, хорошо влияет на течение жизни, на мое мнение
Везде есть свои плюсы и минусы, зато будет с чем сравнить) не попробуешь - не узнаешь 😇

Ну не сказал бы что очень похож , ладно письмо ещё как-то более менее но вот произношение для меня словно я вызываю сатану пока что 😂 , все что прям идеально выходи произносить это ругательства и явно откровенные словечки но это уже другая история 😂, ладно спасибо за немного скрашенный вечер 😌

idstalker2222222’s Profile PhotoJust Trash (✖﹏✖)
ахаха, ну возможно в некоторых моментах и да, ну а в общем, не самое сложное ,что может быть 😅😅 все приходит с практикой
ну без ругательств никак, понимаю😂 я знаю, у вас там любят наши словечки использовать с таким смыслом 😁🤭
Взаимно 🤗

Language: English