@MaliceDix

Princess of Hong Kong 钦

Ludzie o co chodzi z tym weganizmem? Znaczy nie to że mam coś przeciwko, każdy robi co chce, nie jestem vege ale sama czasem jadam w restauracjach vege bo niektóre rzeczy mają dobre ale dlaczego coraz więcej tych vegefanatyków? Co jest złego w jedzeniu mięsa? A mojego psa czym mam karmić?

nie wiem mi na przyklad hujowo bylo cale zycie z mysla ze jem doslownie zwloki zwierzat ktore w dodatku mi nie smakuja. zle sie czulam i fizycznie i psychicznie bo bylo to dla mnie nieetyczne. jak masz psa to wiadomo ze pies potrzebuje miesa ale czlowiek bez problemu sobie da rade na diecie roslinnej ?‍♀️

Może bez mięsa jeszcze tak, ale bez jajek, mleka? Z tego co wiem trzeba łykać jakieś suplementy, to ja już wolę, normalnie z jedzenia wziąć niż z tabletek. Jeżeli ty nie jesz mięsa, ok. Ja jakoś nie mam z tym problemu.

zawsze mozesz ograniczyc jedzenie tego jesli nie jestes w stanie zrezygnowac calkowicie. nw moge ci jedynie poradzic zebys poszukal/-a wiecej informacji gdzies na forach wegetarianskich/weganskich albo poogladal/-a dokumenty na ten temat bo na asku to nie znajdziesz za wiele. ps sprobuj sobie mleka roslinnego moim zdaniem duzo lepsze od 'normalnego'

Szczerze mówiąc to nie wiem po co mam ograniczać mięso. Próbować różnych nowych rzeczy zawsze mogę, jeżeli mi zasmakuje jak najbardziej

no jak nie widzisz problemu w tym ze jesz mieso no to ? po co te pytania w ogole
Liked by: Angelika

Language: English