@NickelodeonOffical

dori is typing...

Nas 3 smo bile bff. Posvadjale smo se nesto ali su ipak dosle kod mene na 18ti. Tu je bio decko na koga se lozim vec 2 god. Njih dve kurve su uzele i obe se dovatile sa njim na MOM 18om. Ljudi kakve su to osobe? Meni je sve propalo, ja sam preplakala. Sa obe se pokrljao i one su uzivale u tome uzas😨

Kako odrastaš, sve više shvataš da osobe koje si smatrala najboljim prijateljima su zapravo tvoj najveći promašaj u životu. Imala sam neko slično iskustvo gde se moja ' prijateljica ' muvala oko svakog dečka koji je imao neke veze sa mnom. Uklonila sam to iz svog života što preporučujem i tebi. Ko zna zašto je to tako dobro, istina je da si bila povređena i da ti je na neki način ' uništen ' osamnaesti rođendan, ali si bar otkrila kakve su zapravo osobe u tvom okruženju. Da su ti to prave drugarice, sigurno ne bi pokušavale ništa sa dečkom koji se tebi dopada. U drugu ruku, da je on kvalitetan i pristojan dečko, ne bi se muvao sa kojom god da mu se ukaže prilika. Kada se sve sabere, nisi ti na gubitku već oni - ti si izgubila one koje nikada nisi ni imala izistinski, a oni su izgubili dobru osobu kojoj je stalo. Sve najbolje ti želim u životu, niko ne zaslužuje da se nosi sa takvim problemima. 💞
Nas 3 smo bile bff Posvadjale smo se nesto ali su ipak dosle kod mene na 18ti Tu

Zasto si stavila istu sliku u odg kao na prof??

Profilnu fotografiju ću promeniti kad - tad, a smatram da Josette Saltzman zaslužuje mnogo više od toga da padne tek tako u zaborav kao da nikada nije ni postojala na mom nalogu. 🤗
Zasto si stavila istu sliku u odg kao na prof

Language: English