@Pikusiowa

Daruśka ;33

Dlaczego niektórzy faceci kierują do mnie taki tekst "ale masz ładną siostrę, zazdroszczę ci, taka sexi", przecież to jest siostra, czego tu zazdrościć nie ważne jakie posiada aspekty związane z wyglądam, jak to wytłumaczyć?

Dla Ciebie jest siostrą, a przez facetów jest spostrzegana jako kobieta , ale to chyba miło takie słowa słyszeć co.?

Chodzi o to, że oni by chcieli mieć taką seksowną siostrę jak ja, w taki sposób to ujmują...tak jakby dla nich posiadanie atrakcyjnej siostry było czymś co prowadzi do niestosownych interakcji z nią?

To by było chore..

To jest chore, a często takie rzeczy słyszę, ja czy inny faceci którzy mają siostry. Gdyby komentowali samą ich urodę, ale tam zawsze jest ten element "gdybym miał taką ładną siostrę jak ty, szkoda że nie mam takiej siostry" itp. Nie wiem jak można w taki sposób patrzeć na własną siostrę...

może nie chodzi im dokładnie w tym kontekście co Ty myślisz , po prostu może ją komplementują jako kobietę

Właśnie w tym kontekście, bo zawsze jest element "siostra", zobacz jak brzmi "chciałbym mieć taką ładną siostrę jak ty" tu zaznacza aspekty jej atrakcyjności według jego gust, a wiąże z byciem siostrą.

dwie sprzeczne sprawy w sumie

Padają też pytania typu czy widziałem ją nago, w bieliźnie, itp, czy podglądałem i wtedy mówią "jakbym miał taką siostrę to bym podglądał co tam ma"...

masakra okropne

Skąd się biorą racy faceci...nigdy mi nawet coś takiego nie przyszło na myśl, a oni tak otwarcie o tym rozmawiają, co najgorsze niektórzy mają własne siostry...

no to nieciekawie , ale nic nie poradzisz , są różni ludzie

Ziomek nie przejmuj się, też mam czasami do czynienia z takimi gosciami, to jest oblesne ale nic na to nie poradzisz. U mnie jest jeszcze gorzej bo mam dwie siostry, z czego jedna przyrodnia i wtedy jak sie dowiedza to im odbija.

jak się dowiedzą siostry ?

chodzi o tych facetow jak sie doweidzą że mam dwie sisotry, a jedna przyrodnia to myślą, że nie wiadomo co z nią robię...eh, a dla mnie obie są jak rodzone, nie widzę w nich atrakcyjnych sexi kobiet jak oni tylko siostry które muszę chronić jako starszy brat.

masz dobre podejście , serio

One się śmieją z takich tekstów, dla nich to tez dziwne jak można czuć jakikolwiek pociąg seksualny do rodzeństwa...nie raz się zdarzyło że widziałem je nagie, to normalne jak się razem mieszka, ale to tyle, nic więcej, tu nie ma napięcie erotycznego, bardziej komiczne podejście

nie możesz tego brać na serio bo zwariujesz

Language: English