@anikominko23324

Anikó

Mit csinálsz?

Semmit xd
Felmostam az egész házat, most meg leültem :D
Tegnap vettem brassóihoz apróhúst.. legalábbis én azt szerettem volna :D de az eladó a szalonna részét adta ide, abból meg nem is lehet brassóit csinálni...én tudtam, hogy az nem az, de nem tudtam hogyan szóljak neki :D máskor meg anyámnál is volt ilyen, ő meg is mondta neki, hogy ő nem ezt kéri, a csaj meg rávágta, hogy: "ezt is el kell adni"...
Szóval fasza.. nem akarok bántani senkit, de ez a csaj biztos nem tud főzni:D

Felmostam, most meg leültem. :D Ez a történetmesélés, komolyan mondom óriási. :D Akkor ma mi lesz a brassói helyett az ebéd? :) Ha már szalonnát kaptál helyette. :)

altrix30’s Profile PhotoAltrix32
Hát ha ez történt..xd
Brassói lesz :D
Csak nem olyan, mint az eredeti :D
Liked by: Altrix32

Hamisított lesz? :D Ejj Ani! :D Miket nem csinálsz? Amúgy az milyen brassói akkor? :P

altrix30’s Profile PhotoAltrix32
Az :D
De egy eladónak amúgy tudnia kéne, hogy mit jelent, hogy apróhús, nem? :D
És érted még rá is teszi a szalonnára, hogy ő apróhúst adott el.. :D
Én is szoktam hibázni amikor dolgozok meg mindenki más is..de ez a csaj szinte mindig :D
Liked by: Altrix32

:D :D Érdekes mindenestre. :D Nagyon jó helyen dolgozik akkor, ha ilyen dolgokat is összekever. :D

altrix30’s Profile PhotoAltrix32
Amúgy ha tudna főzni szerintem ez biztos, hogy nem történne meg :D
Mondtam, hogy anyámnál is már megtörtént ugyanez, anyám meg szólt neki, hogy ő nem abból kért.. erre meg csak annyit mondott, hogy azt is el kell adni:D
Liked by: Altrix32

:D Non szensz. :D Ezt így vajon senki nem jelenti az ott dolgozó főnöknek, hogy azért van probléma a leányzóval? :D

altrix30’s Profile PhotoAltrix32
Hát én nem tudom :D
Lehet túl kedves vendégek járnak oda :D
Én is nagyon kedves voltam, és nem szóltam senkinek :D
De az már elég nagy baj, ha valaki a húsrészeket se tudja megkülönböztetni :D
Liked by: Altrix32

Igen én is így gondolom. :D Valószínűleg, ahogy mondod is, nem ez volt az első eset. Ha mindenkinél van egy első eset, már az is sok. :D

altrix30’s Profile PhotoAltrix32
Igen :D
Ez meg, hogy azt is el kell adni..
Ez olyan, mintha én amikor pultosként dolgozok, valami mással szolgálnám ki a vendéget, ahelyett, amit kért, és utána azt mondanám, hogy "hát ennek is el kell fogynia" :D
Liked by: Altrix32

Teljesen igaz. :D Nem kicsit néznének a vendégeid Rád furán. :D

altrix30’s Profile PhotoAltrix32
Ugye :D
Bár én is hibáztam párszor, de azért ilyet sose mondtam :D
Mindig bocsánatot kértem a vendégektől, ha valamit elrontottam :D
Liked by: Altrix32

Ő is biztos megtette. Magában. :D

altrix30’s Profile PhotoAltrix32
Nem hiszem :D
Egyszer anyám mesélte, hogy ott mondta a csaj valakinek, hogy megőrül attól a sok vásárlótól, azt se tudja hova figyeljen meg stb.. :D de muszáj lenne figyelni
Mivel rokonszakmában dolgozunk (ugye a vendéglátás meg a kereskedelem rokonszakma) én pontosan tudom, hogy mit érez, de akkor is nagyon kell figyelni :D
Liked by: Altrix32

Language: English