@christinaborisova7#14 🇧🇬

Christina

Лошо,но сега е лято и може да отидеш към морето

ToliMilanov’s Profile Phototolcho
И това смятам да направя, но не съм голям фен на морето.
Liked by: Wild soul

Защо ? Заради многото хора или..

Не - има и места с малко хора, като и планински маршрути с навалици.
Просто не съм почитател на плажовете и хващането на тен, което за мен е неизбежно. Предпочитам да се разхождам или да обикалям целенасочено, но целта на почивката не е такава. За мен плажът е по-скоро нещо между другото, а не задължение.
Пък да отида повече от веднъж дневно на плаж не могат да ме склонят при никакви обстоятелства.
Liked by: tolcho Wild soul

Разбирам :) иначе ми е приятно да се запознаем,ако не сме се запознали,че не съм влизал от месеци...все още в училище или университет ?

ToliMilanov’s Profile Phototolcho
Аз ли дали съм в училище или университет ?
Завърших училище - наесен ще съм първи курс Право в СУ. Още чувам изказвания като "Откажи се, не си заслужава". :д

Здравей. Откажи се,не си заслужава. ??

TheFlower92’s Profile PhotoNo sense !
Десен бутон -> Paste "десетминутен монолог как мразя генерализациите и как в България не всички се реализират в дадена област с връзки или с пари, пробутани на някого-си"
Странното е, че досега нито един специалист не ми е казвал да се откажа, докато е време и да стоя колкото се може по-далеч. Друго е например "Това не е за всеки", с което съм съгласна. Няма професия/дисциплина, която да е за всеки. Дори и тези, които не изискват няколкогодишно изпити и изпити и стажове след това.
Liked by: Wild soul No sense !

Language: English