@id139041343

Поради від Кота =)

Добрый вечер)А как мне постуаить?Общалась хорошо с мальчиком.3 раза признавалась что люблю,а он не хочет отношений и все.Потом мы перестали общаться,просто здоровались.А сейчас он меня игнорирует и у меня к нему остались чувства.Хотч у него своя компания.А его друзья ко мне заливают.Что делать?

Добрий. Подумай в чому твоя проблема, що ти його забути не можеш, і позбавляйся від того. Як я зрозуміла, то ти спілкуєшся з його друзями і слідкуєш за його життям, тому не варто робити ні то, ні то, бо того і забудеш не можеш.

Я не спілкуюсь З ними,вони просто прикалуються з мене

Ходиш тією дорогою, що і вони, сидиш в тих кафе де вони, поміняй обстановку, займись своїм життям, і в тебе не буде часу на думки, чи ігнорує він тебе, і як друзі сміються з тебе.

Вони за мною ходять Знають де я живу і коли я виходжу,йдуть за мною Так мені ігнорувати їх приколи Та того хлопця?

Так ігноруй, не дивись в їхню сторону, роби так, як їх не існує, розумію це важко, але перетерпи, вони побачать, що тебе не чіпляє це, і можливо від тебе відстануть.

Ого,а чому так серйозно?

Якщо якісь не адекватні, ходять за нею, ображають, і це довго повторяється, і дівчина культурно поводить, ігнорує вже їх не допомагає. То, що робити? Як на мене писати заяву на таких, розумію трохи, але якщо вже це довго, вони самі на це напросились.

Language: English