@id140350786

♕LiTtLe DeViL♕

Прувіт чарівні оченята з столиці Русі, чим на карантині займаєшся?=)

Привіт) навчання ніхто не відміняв... Навчаюсь, так як зараз на дистанційному, то майже всі пари в вигляді конференцій... ???
Як ти? Як твої творчі справи?)

Та все потроху. Малюю ось дівочі ніжки, нікому і попозуватиXD

Прикольно выходить і без позування ?

А так.. Сьогодні творчі справи.. Якись гнидникі підпалили поля то диміло півночі, від смердіння неміг заснути до чотирьох ночі.. А вдень з татусиком вибрались долісу нагромадили гілляк, потім часа два те все рубали, пиляли надворі, а там вже і вечір.. нічого соьогодні не творив ще..Стомився трішки=/

Ну, все одно, продуктивний день)

без позування мене не особливо преXD Але так.. памяті і навичок вистачає щоб щось сообразити -_-

???

Дуже продуктивний ))

Я навпаки сьогодні взагалі нічого не хочу робити.. з ноутбуком сиджу в ліжку і намагаюся вигадати якийсь проект...?

А що за проект, яка тема ? 0_0

Проект з біотехнології.. Потрібно вирішити якусь нагальну проблему в Україні біотехнологічно... І повністю прописати свої пропозиції.. навіть +/- вказати бюджет на цей проект...

О, та їх тих проблем дохріна.. Від забруднення від машин, до засирання водойм з фабрик різних.. Що висміювалось ще в перці журналі 70тих років.. У серйозненькі ти штуки вляпалась))

Ага, так само думаю) До того ж, проект як і диплом по структурі писати... А до нього в мене руки навіть не доходять через постійні дедлайни...?
Liked by: AnthonyBenson

Language: English