@karinkakovalchuk11

BAD FIRY

На что, в первую очередь, ты обращаешь внимание на первом свидании?

Интересный вопрос. Я не знаю почему,но первое ,что я замечаю - запах. Далее меня интересует его слова,а самое главное поведение ,увлечения и есть ли у него цели .
А вообще, у меня все бывает по-разному и зависит от моего настроения.

Томущо так природа зробила. раніше люди знаходили собі пари якщо запах був цікавий.. Якщо був неприємний, не у сучасних поняттях, а суто індивудіально був неприємний, тоді партнер був просто нецікавий. Зараз запахи забивають парфюмами чи один одного обманюють..

Ахахаха,не думаю ,що треба все так серйозно сприймати) По- перше, підбір парфюма теж багато ,що прояснює ;)
Якщо ,киця,для тебе це так важливо,то коли когось будеш запрошувати на побачення,то можеш попросити ,щоб не було ніяких парфюмів,гелів для душу та дезодорантів)
У кожного свої прихоті,я люблю ,коли від хлопця гарно пахне) А щоб не настругати дітей і помилитись треба думати головою і підбирати свого спутника,а для цього треба час) Та і якщо таке вже стається ,то нічого страшного не бачу)Різні ситуації стаються,головне вчасно зрозуміти свою помилку і виправити,ну або ж в мені грає дитячий оптимізм)
Liked by: Чии

Language: English