@nsurmajov

N I K O L

Vstávám v 7:45. Asi 15 minut autem, není to daleko.

Takže máš doma ráno hodinu volna, než jedeš. Co tu hodinu děláš?
Liked by: Littlegirl

Sprcha, jídlo, oblíkaní se, atd.

Super. A domů potom teda přijedeš v 17:45 přesně. Popiš mi, prosím, co děláš do té doby, než jdeš spát
Liked by: Littlegirl

Ne. Jdu ješte na nákup třeba. Nebo se někde stavím. Domu přijdu jak kdy. Jdu do posilky, zaběhat si, udělám jídlo a tak. Já neřekl že do 5:00 šukáme když ráno jdu do práce na 9:00. Ale přes víkend napr., svátky, dovolenou.

Jenže já i o víkendu vstávám brzy ráno a zase mám na krku tisíc věcí. Takže nemám čas ani o víkendu. Ale to je jedno. Prostě neprošukávám hodiny ani večery😁 maximálně, když v tom hraje roli pervitin a to se už dlóuho nestalo
Liked by: Littlegirl

Hele prostě máš prázniny dva měsíce, nebo i víc. Prostě dva měsíce volna, a ty řekneš, že ani jeden den za ty měsíce nemáš čas. Když já, taky aktivní člověk, ještě kromě toho i pracuju, a čas mám.

Já nechápu, proč to pořád řešíš.
Neumím zkrátka sedět doma na prdeli před televizí. Pořád mám co dělat. Jasně, svět by nespadl, když bych se psem nešla denně svých 10km, necvičila bych, odbyla se třeba jenom chlebem a jeden den chodila v chlupech😁 ale já jsem prostě detailista a když už něco dělám, tak pořádně. A když vím, že mám někde malinko fóra, tak jedu/jdu na výlet, chodím plavat, běhat, starám se o další zvířata mimo barák, dělám ty dobročinné aktivity. Jedu za našima, chodím po hradech, jezdím za památkama (jsem bez řidičáku, takže všechno vlakem/busem). A občas jsem i s dalšími lidmi
Liked by: Littlegirl

Language: English