@rexullast

xxx

Nerde ne iş var söyle o zaman

Onuda ben mi söyleyecem çevrende yakınlarında yaşadığın ortamda vb arayıp bulacaksın devir geçinme devri kimsenin kimseye faydası yok bizim burda bir sürü iş var seyislik marketçilik güvenlik otopark görevlisi muhasebe işleri say say bitmez kafeteryanlar bile bi dünya eleman istiyor illaki vardır beğenmiyor insanımız bu gün askeri ücreti beğenmeyen yarın ondanda ucuza çalışınca pişman olacaktır sağlık durumun yerindeyse hiç durma para her şey para paranın değerde yok olsa eyvallah kazanmak çile harcamak sanki cips alıyorsun o derece kötü gidyor

İyide heryere başvurdum geri dönüş olmadı hiç

Başvurmaya devam et boş durup para harcamak hiç hoş değil ben bunları çok iyi bilirim allah yardımcın olsun inşallah bulursun
Liked by: Sadece sema $ude

Öyle yaaa

Bizde işçi arıyoruz ama herkes yapamıyor insanlar kaçıyor bir gün gelip ertesi gün yok oluyor bi iş arayıp iş bulamayan var birde iş bulup işini yapamayan hayat böyle gelip geçer ölmekte bu kadar basit olsa
Liked by: $ude

Bi yerden başlamak önemli.benım için pek farketmıyo bi işi yapıp başka uygun bulunca diğerine geçmek.deneyim falan

Yaşadığın şehirdeki iş ilanlarını her gün gözlemle ara görüş yılma sakın tanıdığın çevrendeki esnaflara söyle abi böyle böyle iş arıyorum gibisinden varsa bildiğiniz konuş denemekte fayda var

Dediğin gibi yapıyorum aslında öyle yani.

Anlamadığım şey şu onca yapmana rahmen iş bulamamak biraz saçma geldi hiç kusura bakma

Bilmiyorum yaaa üzüc0

Durumlar vahim şimdi yine ülke olarak iyi günlerimiz ilerleyen yıllarda neler neler olacak yaşarsak bizzat göreceğiz saçma sapan şeyler çıkmaya başladı iyice kafam almıyor hiç vicdan yok
Liked by: Fans Fan

Language: English