#kendalljenner

2.32 K people

10 posts

Posts:

Ano, Ančice, bila bih ti nevjerojatno zahvalna da mi napišeš snapchat username od svih dečkiju, njihovih sestara/ braće ili cura [ ili barem cura sa kime se pretpostavlja da su trenutno ]. Nadam se da nećeš zanemariti pitanje, jer mi je važno. Top si...

- Naravno da mogu, nema potrebe da mislite da ću zanemariti pitanje, odgovoriću sigurno. 😊 Pa hajde da počnemo. Pisaću ti Snapchat korisnička imena svih ljudi / poznatih ličnosti koji imaju veze sa 1D, ili su imali. Neću ići ni po kakvom redu, samo onako kojih se setim. Korisnička imena su:
One Direction: onedirection 💕
Niall: niallhoran 💕
Zayn: zayn 💕
Gigi Hadid: itsgigigadid 💕
Ariana Grande: moonlightbae 💕
Cara D: caradevilqueen 💕
Chris Brown: bpchrisbrown💕
Ed Sheeran: teddysdaytoday 💕
5SOS: wearefivesos 💕
Juicy J: itsyoboyjuicuj 💕
Justin Bieber: rickthesizzler 💕
Kendall Jenner: kendalljenner 💕
Little Mix: littlemix_offic 💕
Marvin Humes: marvinhumes1 💕
Selena Gomez: selenagomez 💕
Gemma Styles: gemmaastyles 💕
Safaa Malik: safaamalik1234 💕
Waliyha Malik: waliyha18 💕
Doniya Malik: deemalik23 💕
Fizzy Tomlinson: felicite.grace 💕
Lottie Tomlinson: lottietommo1 💕
Daisy Tomlinson: daisyjennifer6 💕
Phoebe Tomlinson: tomlinso_phoebe 💕
Aaroosa Malik: m_aaroosa 💕
Zimran Malik: zimranmalik 💕
Shehroze: rozay_xoxo 💕
Josh Devine: joshdevinedrums 💕
Julian Bunetta: julianbulian 💕
Lou Tesdale: loutesdale 💕
Paul Roberts: paulrobert_s 💕
Caroline Watson: carolinewatson 💕
Helene Horlyck: helene_horlyck 💕
MYKL: makeyouknowlove 💕
Ned: nedpepper 💕
Malay: malayho 💕
Calvin: calvinrodgers 💕
Darragh Daly: darrahgdaly 💕
Eleanor Calder: eleanorsnap 💕
Perrie Edwards: perriesnap 💕
Briana Jungwirth: brianajungwirth 💕
Danielle Peazer: dpeazer 💕
Andy Samuels: andysnapssh1t💕
Tom Queens: tomqueens 💕
Alexa Chung: chungalexa 💕
Nichoals Grimshaw: hiyagrimmy 💕
BRITs: brits 💕
CapitalFM: capitalfm 💕
Jimmy Fallon: fallontonight 💕
iHeartRadio: iheartradio 💕
MTV: mtv 💕
Sugarscape: sugarscape 💕
X Factor UK: thexfactoruk 💕
- Btw, hvala ti puno. 😊💫

View more

Ano Ančice bila bih ti nevjerojatno zahvalna da mi napišeš snapchat username od

likes nya limit maaf ya:( jd question,gpp kan?:) 1. IG lo apa? 2.twitter lo apa? 3.1D/JB 4.warna fav? 5.sekolah dimana? 6.mama/papa 7.php/pho 8.cowo ganteng apa cowo manis? 9.guru terfav? 10.pap.

adzlayn’s Profile PhotoAdzraat
1. kendalljenner 2. selenagomez 3. jb dongg 4. biru&hijau 5. scroll down :) 6. dua2nyaa 7. apayaa..pho aja kali ya/? eh gatau lah 8. dua2nyaajaaa 9. banyaksih 10.
likes nya limit maaf ya jd questiongpp kan
1 IG lo apa
2twitter lo

Language: English