@weareoneEXOpl

Exo 엑소 Polska #OBSESSION

🌸

Przepraszam, ale jestem tak wściekła. Antis (głównie armys - oczywiście nie wszystkie) przyczepili się do Jongdae przez wczorajszego live. Chodzi o to, że Chen porównał swoje namalowane usta do postaci z kreskówki, a te przez to nazwaly go rasista. Już glupszego sposobu nie mogli znaleźć, żeby kogoś oczernic. Tak im się nudzi, że oglądają live grupy, której nienawidzą. To już obsesja. Co Jongdae to jedna z najbardziej pokornych i odnosząca się z wielkim szacunkiem osoba jaką znam. Niech się każdy zajmie swoimi favs i będzie spokój. A Jongdae nie zasługuje na to wszystko. Jest mi cholernie przykro i boję się, że to do niego dojdzie i się przejmie. Zawsze taki uśmiechnięty i miły. Mam nadzieję, że nie weźmie tego do siebie :(

Kurde..Nie przejmuj się, ja jestem ARMY..Ale myślę, że jestem raczej normalna..Niektóre naprawde przesadzają, każdy fandom powinien się moim zdaniem szanować, a te, które robią takie rzeczy, moim zdaniem nie powinny należeć, do żadnego fandomu...Sory bardzo, nie chcę nikogo obrazić, ale to +

kimseokjin_poland’s Profile Photo김석진 Kim SeokJin || Polska
Wiem, że nie wszystkie armys są takie same i znam dużo naprawdę w porządku. Niektóre exols też nie są lepsze. W każdym fandomie znajdą się takie osoby. A czym większy fandom tym więcej takich osób.

naprawde denerwuje...Nie będę stawała po ich stronie, bo w sumie masz racje. Wszyscy powinni się szanować, tego właśnie chcą idole :^

kimseokjin_poland’s Profile Photo김석진 Kim SeokJin || Polska
Wiesz mi jest naprawdę przykro. Boję się, że Jongdae może wziąść to do siebie, a ten człowiek naprawdę ma wielkie serce i jest bardzo pokorny. Już w tym roku oberwalo się Kyungsoo, Chanyeolowi, Jonginowi, Suho, ale i tak najbardziej Baekhyunowi, który dwa razy przeprosił za coś czego nie zrobił :(

Za co oberwało się Baekhyunowi, bo nie za bardzo wiem?

Na początku tego roku już 1 stycznia jedna osoba zmontowala nagranie, w którym tak naprawdę Baekhyun pociesza fanke z depresją i mówi, że nie wie jak to jest, bo nigdy jej nie miał. Dziewczyna zmontowala to tak, aby wyszło na to, że Baek powiedział, że nie rozumie osób, które mają depresję i wciągnęła to wszystko śmierć Jonghyuna. Zrobiło się niezle zamieszanie i powstały artykuły na ten temat. Baekhyun dodał post, w którym przeprasza za wszystko. Jednak później wszystko się wyjasnilo i Baekhyun został pochwalony przez osoby postronne za swoje zachowanie.
Druga sytuacja jest taka, że Baek prowadził live i jeden sasaeng zaczął do niego wydzwaniac przez to nie mógł prowadzić live i gdy się postawił to antis zaczęły bronić sasaenga, który go neka już od bardzo dawna. Za to też przeprosił.

Language: English