@weareoneEXOpl

Exo 엑소 Polska #OBSESSION

Też widziałam sporo memów XD Szczególnie niestotownych xD Ale jaj to zobaczyłam to od razu przed oczami wyobraźni miałam Shownu jak wraca z wojska i ogłasza to samo! Ale bym skakała z radości XD I takie: bobo i SH budzą się z drzemki, oboje głodni, a ten idzie zaspany coś zrobić, omg XD +

ateez_pl’s Profile PhotoATEEZ 에이티즈 Polska
+ Ale Jongdae będzie świetnym tatą! Jejuuu, jego bobo będzie słodkie :D Kuwa Chanyeola też by było~~ Jeszcze te uszka~ omg :3 A Yixinga urodzi się od razu z abs'em XD jejciu ♥,♥ to jedna z lepszych wiadomości od pół roku!
----
To prawda Jongdae będzie cudownym ojcem. W ogóle Chanyeol już w ten piątek to zaczyna gierki pykać i będzie miał transmisje tak jak kiedyś Baekhyun, ale ten teraz jest zbyt zajęty przez aktywności SuperM i niestety nie może wziąć udziału :D I to mnie rozwaliło, bo ta informacja też dziś wyszła XD Będę wspierać wszystkich członków EXO bez względu na ich decyzje życiowe, bo każdy ma swoje priorytety. Mam nadzieje, że każdy z nich oprócz grupowego szczęścia, znajdą też swoje indywidualne. (Oczywiście te wszystkie normalne decyzje, bo gdyby któryś zrobiłby coś naprawdę złego to od razu byłby u mnie skreślony).

Language: English