Βλέπω ένα shout-out που σε κάνει ταγκ λέγοντας " Είναι 30 και έχει ασκ" . Εκτός ότι δν είναι κάτι κακό , φίλε δεν μοιάζεις καν για 30 , για πιο λίγο.
Ναι το ξέρω ότι κάποιος με έκανε ταγκ και έγραψε αυτό το σχόλιο. Τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι για όλες τις ηλικίες. 29 είμαι συγκεκριμένα! Ναι ισχύει ότι μικροδειχνω αρκετά. Ευχαριστώ πολυ
Εάν θέλετε να κάνετε ένα μεγάλο βήμα στη ζωή σας, αλλά φοβάστε. Τι συμβουλή θα δίνατε σε κάποιον ώστε να του δώσετε ώθηση να πραγματοποιήσει αυτό που θέλει?
Η ζωή είναι σαν το τάβλι. Αν δεν ρισκάρεις, ποτέ δεν θα μάθεις
Οι άνθρωποι που κάνουν κακό γεννιούνται έτσι ή γίνονται;
Κανένας άνθρωπος δεν γεννιέται κακός. Το παιδί έρχεται στον κόσμο σαν άγραφος χάρτης. Οι εμπειρίες του και τα ερεθίσματα που δέχεται από την οικογένεια είναι αυτά που διαμορφώνουν τον χαρακτήρα του. Αν τα ερεθίσματα είναι καλά (Αγάπη, τρυφερότητα, αποδοχή, αλληλοβοήθεια, σεβασμός, αυτοεκτίμηση) , τότε το παιδί θα διαμορφώσει έναν ισορροπημένο και καλό χαρακτήρα. Αν δέχεται αρνητικά ερεθισματα( κακια, μίσος, κακοποίηση, αδιαφορία, σκληρότητα) , τότε θα διαμόρφωσει έναν χαρακτήρα γεμάτο κενά, θλίψη κ κακια