@IhaveAdviceForAll

con αmor, sevgi ile, Hαnα ❣

HANAAAA turska serija ptica ranoranilica, da li su na kraju serije ostali zajedno Sanem i Dzan i Emre i Lejla brat i sestra njihovi ?

Sanem i Jan su ostali zajedno HAHAHAH, čak u zadnjoj epizodi oni imaju vjenčanje i na kraju epizode prikažu kako ona rađa djecu, u principu 3 djevojčice. A Leyla i Emre su davno imali vjenčanje, još u 39. epizodi hahah. U svakom smislu divan i sretan kraj za ovako divnu seriju!! Možda upravo zbog njih dvoje imam neku pogrešnu percepciju ljubavi hahaha, život nije ni serija ni film, ali nadam se da neko negdje u svijetu zaista živi ovo što se desilo Sanem i Janu u seriji haha. ?

zainteresirali ste me za ovu tursku seriju? vrijedi li pogledati ju? i kako se zove na turskom?

askzasveeee’s Profile Photo⋄ scorpion ⋄
Erkenci Kuş ! ?
Ja inače nisam fan novih turskih serija, posebno ne serija na fazon komedije, ali ova me je nešto osvojila hahah. Glumci su mi jednostavno predobri, znači ne znam ko je ljepši od njih... Radnja jeste one klasične nove turske serije, ali opet nekako su sve to jako dobro zamislili i odradili. Znam da se na nekim kanalima prikazuje i na TV-u, a ja sam je gledala preko youtuba, tu imaju sve epizode na turskom. However, gledala sam možda 30tak epizoda od ukupno 51 jer nisam više imala vremena u tom periodu nažalost i ne vjerujem da ću nastaviti, ali ono što sam vidjela je savršenoooo ?

Language: English