@RaphaT01

Rapha

Ce fake ești,te crezi ala din pariu cu viata și tu nu ai viata reala,stai sa creezi conturi false pe aici.Penibil rău,copilule, MATURIZEAZA TE

Dragul meu anonim, tin sa te informez cu cea mai mare sinceritate ca viata mea este mai reala, mai interesanta si mai ocupata decat va fi a ta vreodata din 2 motive simple: am un singur cont pe care sunt activ serios pt perioade scurte de timp intr-un interval destul de mare de pauza intre ele si, pe langa asta, nu-mi pierd timpul facand hate altor persoane. Cat despre maturitate si varsta, spre informatia ta, am prins mai multe primaveri decat tine cu siguranta. Daca te deranjeaza asa mult contul meu, iti sugerez sa nu-l mai cauti pt ca putin ma intereseaza pe mn de asta si iti irosesti timpul degeaba scriindu-mi, iar eu mi-l irosesc pe al meu raspunzandu-ti ca la un consens tot nu vom ajunge. Io mereu mi-am vazut si o sa-mi vad de treaba mea, asa ca ar fi cazu sa faci si tu acelasi lucru (sa fim intelesi, ma refer sa-ti vezi de treaba ta, nu de a mea)

Credeam ca îmi dai și mie un site din asta plin de viruși dar măcar gratis=))) Gracias oricuum

Il gasesti si pe net, gratis, da' se vede naspa. Cauta Power Rangers Mystic Force, mi se pare ca e chiar pe youtube

Language: English