Sort by:

LatestTop

Related users

Hej :) Mi się wydaje, że skoro napisali 15 sierpnia to tak powinno być. Nie przestrzegają regulaminu.

Racja. A nawet gdyby to powinni coś napisać, np. Ogłoszenie wyników nastąpi jutro, przepraszamy itd.
Nawet nie odpisują na komentarze...oni sobie z Nas żarty robią..
Liked by: Natala Blanco

Pewnie dużo prac. W sumie też byśmy miały problem :P

No tak, ale powinni też zrozumieć Nas.. np. napisać, że wyniki ogłoszą, np. jutro, a nie my czekamy,czekamy i nic..

To o co chodzi z "Ogłaszanie wyników"?

Ogłaszają je od rana (miały być 15-08, czyli dzisiaj), zaraz 00:00, a oni jeszcze nie potrafią tego zrobić..

Żadnych zdj. I wygrała dziewczyna z sercem na patyku. Takie łatwo można owinąć bibuły wstawić patyk, zdj z przodu wiec tylu nie musiała robić. Zdj z neta. Liczył się chyba pomysł ze nie plakat :(

Ale to właśnie powinni patrzeć na wykonanie, a nie sam pomysł..rozumiem, że on też musi być, ale no estetyka itd..

Jakie ogłaszanie wyników? Gdzie to masz? :( Ja niestety też nie. Próbowałam w konkursię ZIELONEJ sowy. Napisałam co trzeba. Przegrałam. Okazało się ze zwyciężczyni zrezygnowała z nagrody. To odbył się drugi konkurs. Trzeba było zrobić transparent na VL. Zrobiłam wielki plakat. Wszystko sama. 1/2

Jeszcze nie ma..
Ja padam - spać..
Mój laptop pada - 38% baterii..
Na pewno był piękny ♥

Aniu mi też! :D Ile latek? Nie że coś tak tylko pytam ;) Ja 13 :) Jedziesz na VL?

Verdas Vivienne
Tyle co ty :D Niestety nie mam takiej okazji. Mówi się trudno..a ty się wybierasz?
Czy tylko mnie denerwuję "Ogłaszanie Wyników"?! Mają 28 minut! Potem się żegnam i Dobranoc xD

Pędzę z pomocą :D To ta ja ta z anonim, ale zapomniałam wyłączyć xD Sorry. O tej godzinie nie myślę :). No więc jak mam się do cb zwracać? Ja jestem Julia :)

Ty mój super-bohaterze! :D Ja też nie myślę. Nie przejmuj się..do Gostynina pojedziemy razem xD
Jestem Ania ; ) Miło mi Cię poznać c;

No właśnie. Ja ze Szczecina. Nwm dokładnie ile to tam h ale daleko. :( Boję się. Zależy mi :(

Ja mam takiego stresa..każdemu zależy.
Oj współczuję..podejrzewam, że z 7h przez miasto.. autostradą byłoby szybciej.
Ja czekam do 00:00 i zmykam do łóżka! Spaaać!
NIECH KTOŚ TU ZE MNĄ POPISZĘ BO USNĘ NA FOTELU PRZY BIURKU...

Tak mal czasu zostało do Disney Day. A przecież musimy powiedzieć rodzicom :(

Nom. Ja mam np. ok. 3-4-5 godzin do Wawy, więc nie powiem im z dnia na dzień. W końcu muszą sobie wziąć wolne itd. No kurde..nie wszyscy mieszkają w Warszawie i nie mają 5 minut drogi.

Nie, tez nie. Ale niektórzy na VP piszą, że raczej nie dzwonią. A pytam się cb, bo masz naprawdę śliczna prace i musiałaś się bardzo napracować. Gratuluję wygranej 👏👏👏👏👏👏👏👏💜