@Zmajeviiiiiiiiiiiiiiiii

⚜️ Sportisti BiH ⚜️

AJLA NEMA TE, KAO ORGANIZATOR SVEGA TREBA DA BUDES UZOR!!! 😂😂

IhaveAdviceForAll’s Profile Photocon αmor, sevgi ile, Hαnα ❣
↪ Ja izgleda uđem na ask kad' nikoga nema, hahaha. Svaki dan uđem da vidim novosti, al' nešto su mi svi slabo aktivni.😂 Mislim da su krive serije. Ja sam jučer čitav dan samo serije gledala i nekad navečer sam se priznajem sjetila aska. Evo danas ćemo to promjeniti, haha. Btw neki još ne mogu na ask, jer se ne mogu sjetiti šifre.😨💕
AJLA NEMA TE KAO ORGANIZATOR SVEGA TREBA DA BUDES UZOR

Isto sestro, odgledala sam 2 sezone serije i onda se sjetila aska... glupača 😂

RealMadridCF_1902’s Profile PhotoReal Madrid C.F.
↪ Hahahaha. Ali sam zato sad' tokom predavanja ušla da vidim šta ima novo, hahaha. Prijateljica mi reče maloprije da ima poznanika u policiji koji joj je rekao da će se kod nas restorani i kafići otvoriti tek u šestom mjesecu, ako se budu do tada poštovala pravila. Znači ja sam se nadala bar do kraja ovog mjeseca još gledati serije, kad' ono sjedi gdje sjediš. Daj Bože da se sve ostalo vrati u normalu, a za otvaranje restorane manje više. Može se i bez toga.😀
Isto sestro odgledala sam 2 sezone serije i onda se sjetila aska glupača

Meni je vala bitno da dostava ima - za ostalo ćemo lako. I nije loše toliko u ovom karantinu pošto imam legendarnu familiju ali ne bi bilo loše ni da se vrati sve u normalu 😂😂😂😂

RealMadridCF_1902’s Profile PhotoReal Madrid C.F.
↪ Hahahahaha, ko pobjedi u finalu stolnog?🎾
[ Čestitke porodici Zukanović na trećem djetetu. #boy #Din💙🐣🎈 ]
Meni je vala bitno da dostava ima  za ostalo ćemo lako I nije loše toliko u ovom

Language: English