Τι ξέρουν οι Έλληνες ΑΠΟ ακτιβισμό σούζα στη δουλειά προσκυνητής των πλουσίων με τις τσάντες των Κάλβιν Κλάιν στην Ουγκάντα που προμηθευονται τα αποθέματα τους ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΔΑΛΙ ΚΑΤΣΙΚΙ
Όποιος έχει χρήμα του στέλνω τραπεζικό λογαριασμό και κανονίζουμε ραντεβού
2 ευρω ειναι καλα;
Περισσότερο πληγώνουν οι συμπεριφορές παρά το ότι δεν αγαπιέται κάποιος Το να ξέρεις ότι κάποιος δε σ' αγαπά είναι λυτρωτικό από το να σε παίζει για αυτό μάθετε να είστε ανοιχτοί στα συναισθήματα σας ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑΙ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΑΠΙΕΣΑΙ( Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ)
Πωπω όσο γνωρίζω τους ανθρώπου τόσο λέω καλύτερα η μοναξιά το τι κακία τι χαρακτήρες συναντάω λέω ρε πουστη πως ζουν αυτοί με τοσο δηλητήριο Η άλλη με λέει να κάνω τη δύσκολη στον άντρα για να τον ρίξω να μην πληρώσω ποτέ όταν βγαίνουμε ΚΙ ΑΠΟΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΙΩΝΑ ΖΟΥΜΕ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΤΕ;
Λυπάμαι πολύ που οι άνθρωποι στις μουσουλμανικές χώρες Δεν έχουν την ελευθερία να είναι ο ευατος τους με την προσωπικότητα τους με τα θέλω και ότι αγαπούν γιατί ΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ Ο ΕΥΑΤΟΣ ΜΑΣ Η ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ ΚΑΙ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
δεν εχεις καμια ελπιδα
Ουστ βρωμιάρηδες ο άλλος 6 η ώρα τα χαράματα πήγε να ψηφίσει Κούλη #ρε ζώα όταν δεν έχεις να φας και δε σου δίνουν διαπράττουν οικονομικό έγκλημα δε σου φταίει ο ξένος ΚΟΥΚΙΑ
μην προσπαθεις αλλο
Ο άλλος ο χιτλερικος ηλίθιος με έλεγε σήμερα ο Τσίπρας τονα και τ άλλο μέχρι και για τις τράπεζες με είπε ΡΕ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΙΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΝΤΑΙ #ΠΟΥΣΤΟΦΑΣΙΣΤΕΣ ΓΕΡΜΑΝΟΤΣΟΛΙΑΔΕΣ