Είμαι σε σχέση εδώ και 2,5 χρόνια και είμαι 18 χρονών τώρα. Το αγόρι μου είναι παρά πολύ καλός μου φέρεται όμορφα όμως νιώθω λίγο πιεσμένη και ότι θέλω να ξεφύγω. Δε φταίει αυτός και τον αγαπάω πολύ σαν άνθρωπο για να τον χάσω. Ειδα και έναν πρώην μου χθες και ξύπνησαν αναμνήσεις.Τι κάνω;
Προσπέρασε το συμβάν με τον πρώην,γιατί και γω κάτι τέτοια παθαίνω αλλά δεν μας φταίει σε κατι ο άλλος.. είναι παρελθόν ,αν ήταν σωστό θα ήταν το παρών σου..