Δεν κοιμάμαι απλά ικανοποιούσα λίγο την πρώην μου φιλικά τώρα που γύρισε από την δουλειά.... Σορυ Ε.... Ξέρεις ότι στα φιλικά μπαίνουν τα καλύτερα γκολ ε...;;;
Πως τα σκέφτεσαι και πως τα ξέρεις όλα αυτά που λες; Μπαινω στο ασκ σου 3 χρόνια και τώρα πήρα το θάρρος να σε ρωτήσω. Και άσχημος να είσαι, κορίτσια θα ρίχνεις με το που τους μιλάς. Θέλω να σε γνωρίσω από κοντά.
Χαχαχχαχα 🤣 Είσαι αγόρι τελικά....;;; Γιατί βλέπω ότι γράφεις σαν κορίτσι....
douleveis se kapio grafeio ston dhmo? kala ta lefta?
Δουλεύω στην τεχνική υπηρεσία του Δήμου.... Στα τεχνικά έργα..... Δηλαδή όλη μέρα μαλλαζω μπετά σηκώνω τσιμέντα αμο χαλίκια μπάζα σπάω με το κομπρεσέρ αέρος που είναι μόνο το πιστολετοτο 50 κιλά..... Και άλλα τέτοια.... Δηλαδή κάτι σαν την οικοδομή αλλά συν 5 βαθμούς δυσκολίας..... Στην ουσία είμαι οικοδόμος με δύο πτυχία ηλεκτρονικού..... Τα λεφτά είναι εντάξει.....