@ddlovato0820

Demi Lovato Exposing #ddl

Ja uważam że nowy album jest chyba jej najbardziej spójnym, choć kilka rzeczy bym tam pozmieniała. Na pewno wyrzucilabym Mad World, bo mimo że to bardzo fajne wykonanie to jednak cover na tak szczerym albumie brzmi mimo wszystko słabo, wolałabym gdyby wniosła coś nowego do tej piosenki lub dała ją+

Z jednej strony zgadzam się do Mad World, bo jest to bardzo szczery album Demi, jej historia i takie tam, a tu nagle cover, ale po pierwsze jest on dobry bo podoba mi się wykonanie dem, a po drugie pasuje do bardzo bardzo do tego co dzisiaj dzieje się na świecie i w sumie trochę do historii Demi również się wpasowuje więc ja bym tego nie usuwała. Za to 15 Minutes bym wyrzuciła. Tekst fajny i sam fakt, że to kopniak w tyłek dla Maxa sprawia, że jest w tym coś fajnego to piosenka mi się nie podoba. :/

Ooo całkowicie się zgadzam co do spójności, bo chyba pierwszy raz przesłuchując album Demi odniosłam poczucie tej prawie idealnej spójności i nawet WOPS które nie podobało mi się na początku jakoś tam pasuje i lepiej się słucha w ciągłości 👀

hsj_polska’s Profile PhotoHarry Shum Jr. Polska
Album faktycznie jest od początku do końca jakby autobiografia Demi i to się ceni. Naprawdę długo pracowała nad albumem ale było warto czekać, bo brzmi świetnie ♥ wops mi osobiście od razu się spodobało i nadal uważam, że jest fajne, ale cieszę się, że Ci się spodobało 😊

no wiesz co!!! :D 15 minutes to moja ulubiona piosenka hahaha, podobnie jak Carefully i właśnie bałam się, że Demi w ogóle nie będzie komentować sprawy z Maxem, a to było miłe zaskoczenie. choć ogólnie myślę, że mnie bardziej się podobają takie mniej doceniane piosenki z tego albumu, więc w sumie xD

Demi jakoś średnio komentowała tą sytuację z maxem, bo w końcu wyszło na to że nie miała racji i dlatego nie mówiła zbyt często o tym związku. Nie potrafi się przyznać do błędu więc jedynie pojechała po chłopaku w piosence. ja jakoś w chwili obecnej w ogóle nie za bardzo lubię ten album.byl dobry na parę przesłuchań, ale już jakoś minal ten zachwyt

Language: English