@guard_YOU__

JIANG CHENG.

Co jest cenniejsze – intelekt czy uroda?

⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀
⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀Trudno wybrać w momencie, gdy i jedno i drugie jest widoczne w tej jednej osobie; tej, która właśnie przede mną stoi; szczerzy kły w lisim uśmiechu, przebiegłym - chociaż ja wiem, ile on tak naprawdę skrywa. Intelekt? Chowa się pomiędzy wierszami czarnego humoru i zdemoralizowanego umysłu. Uroda? Nieodgadniona, niezwykła i przyciągająca.
Jest dla mnie ideałem; moim światem który się zawali gdy tylko on zniknie; kolejna bliska mi osoba; póki co jedyna. Zwyczajnie nie mogę dopuścić do siebie myśli, że mogę go stracić; stracić wszystko, co też przy nim zyskałem.
Jednakże wracając na odpowiedni tor przemyśleń - jest zabójczo przystojny; zabójczo wyrachowany; zabójczo inteligentny. Wręcz niebezpieczna mieszanka.
⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀━━━━ @fxcking__psychopath
⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀
Co jest cenniejsze  intelekt czy uroda

. // ⠀♡⠀❛⠀ᴵ ᵈᵒᶰ’ᵗ ᵇᵉˡᶤᵉᵛᵉ ᶤᶰ ᶠᵃᶤʳʸ ᵗᵃˡᵉˢ...⠀ᴮᵘᵗ ᴵ ᵇᵉˡᶤᵉᵛᵉ ᶤᶰ⠀YOU⠀ᵃᶰᵈ⠀ME.

fxcking__psychopath’s Profile Photo​​​❛⠀​​​​chaotic EVIL.⠀⛧
⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀
⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀Ciarki przechodzące całe moje ciało - tak trudno mi się ich pozbyć; nie chcę się ich pozbywać. Chcę je odczuwać, gwałtowne i intensywne; cholernie przyjemne.
⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀Nie wierzę w bajki o wróżkach, legendy o smokach, historie o syrenach - za to wierzę w czyste, białe strony, na których ktoś czarnym tuszem zapisze pierwsze słowa naszej; wspólnej opowieści.
⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀Wierzę w nas.
⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀
ᴵ ᵈᵒᶰᵗ ᵇᵉˡᶤᵉᵛᵉ ᶤᶰ ᶠᵃᶤʳʸ ᵗᵃˡᵉˢᴮᵘᵗ ᴵ ᵇᵉˡᶤᵉᵛᵉ ᶤᶰYOUᵃᶰᵈME

Language: English