@martinahusarikovahorse

jidlo.dom

Aj má chráni aj na mňa záleží majú má veľmi radi moja mama není zlá ona je zlatá šikovná a rada mi pomáha keď dačo neviem radi sa smejeme robíme si srandu rypeme si po sebe rodinné oslavy len keby tam nebolo rozkazovanie tak by som bola vďačná 💔😭

chdáku., moji rodiče mi taky nedovolí mít sociální sítě ani mess. wa. abych nebyla prý jako ostatí .,je mi moc líto že se ti rozvedli rodiče., mí málem taky ale lepší by asi bylo kdyby spolu naši nebyli jeto horší než předtím ted myslí jen na sebe a jsou úchylní., jo já nesmím mít ani telefon a ve škole mě zato šikanují a mlátí .,kamarády ty mám ale víš kolik ?-1 a půl.😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭,- ale jestli můžu dám ti jednu radu bud svá a nikdy nezapomínej na to že jsi člověk a nemusíš nikoho poslouchat neměn se protože to nějakej debil chce a nezapomínej že máš svý práva-a 1 přítele máš aspn tady na ask u because I'm here ...

Moja starká čo berie veľa liekov ja nie som jediná baba ani ktorá ešte neviem ísť sama autobusom aj variť

máš pravdu ale držím ti palce

Máš mesenger aby si ma pridala Maťka len tvoja sedím v člne

mesenger si musím znovu ..prostě si musím vytvořit nový účet zítra ho tak budu mít počká to ???????

Language: English