Telewizji prawie nie oglądam, jedynie sport albo czasem ,,Pierwszą Miłość", więc nie mam ulubionego kanału :)

Jakie są twoje ulubione płatki? Najpierw lejesz mleko czy sypiesz płatki? Z gorącym mlekiem czy zimnym?

Czy oceniasz ludzi na podstawie ich znajomości zasad gramatyki?

No na pewno ma to dla mnie znaczenie. Jeśli ktoś nie stosuje zasad gramatyki to stwierdzam, że jest niemądry xd

Co robisz :-)?

Właśnie weszłam tu po kilku miesiącach nieobecności😂. Czytam sobie pytania jakie mam w skrzynce, na niektóre może odpowiem.

#obs;] PIŁKA NOŻNA: na mistrzostwach Europy we Francji będziemy w grupie z Niemcami, Irlandią Północną i Ukrainą. Co sądzisz o szansach na awans? Jakie będą wyniki naszych meczy?

wielzi’s Profile Photop⚽ziomka #BVB #VF #SJF #HF
Szanse na pewno są. :)
Mecze będą ciekawe.
Najtrudniejszy według mnie będzie mecz z Niemcami. Byłoby świetnie gdybyśmy powtórzyli sukces z 2014 roku, ale nie będzie to łatwe.
To Mistrzostwa Europy. Każda drużyna będzie bardzo dobrze przygotowana.
Nie będzie słabych drużyn. Musimy dać z siebie wszystko.
Mamy potencjał. DAMY RADĘ! Wierzę w naszą drużynę narodową.
Czekam z niecierpliwością na czerwiec. <3
obs PIŁKA NOŻNA na mistrzostwach Europy we Francji będziemy w grupie z Niemcami

Dlaczego Twoim jednym z ulubionych sportów jest akurat piłka nożna? 💪

Bo jest nieprzewidywalna.
✸Można przegrywać np. 2:1 i w ostatnich minutach strzelić dwie bramki i wygrać mecz 3:2, jak zrobiła to Borussia Dortmund w meczu z Malagą w 2013.
✸Można nie być faworytem do meczu, a wygrać 2:0, jak zrobiła to Polska w meczu z Niemcami w 2014 roku.
✸Można mieć większe posiadanie piłki, ale mecz przegrać, przykład: Bayern Monachium 0:2 Arsenal. ✸Można przez cały mecz grać dobrze, ale wystarczy moment nieuwagi i popełnia się fatalny błąd, który może przynieść bramkę rywalom.
✸Można przesiedzieć na ławce całą pierwszą połowę, wejść na boisko w drugiej i strzelić kilka bramek- Robert Lewandowski 5:1 Wolfsburg.