Hej :D Jak ci się podoba "Lo mismo"? :) Alvaro coś ostatnio szaleje z nowymi piosenkami haha

asfodelus’s Profile Photocadare
Hej hej :D Noo szaleje, szaleje?co tydzień ma chyba wydawać te piosenki, dopóki płyta nie wyjdzie z tego co pamiętam;D Akurat ,,Lo mismo" średnio mi się podoba, inny styl trochę niż reszta piosenek Alvaro i w sumie fajnie, że nie wszystko będzie na ,,jedno kopyto",ale ja akurat nie lubię tego typu muzyki,bo to mi się kojarzy z taką muzyką klubową bardzo,do tańca spoko"D także nie jest to złe,ale bez szału jak dla mnie,wolę ,,Elle" ,a jak Tobie się podoba?:D

A ja sama nie wiem czy bardziej podoba mi się Ella czy Lo mismo, bo obie są świetne ? Super, że Alvaro próbuje z różnymi piosenkami i każda jest inna. Już się nie mogę doczekać płyty ?

asfodelus’s Profile Photocadare
No dokładnie,fajnie, że nie zamyka się na jeden styl, tylko próbuje zrobić tak, żeby każdy coś dla siebie na tej płycie znalazł. Ale ,,Lo mismo" zapunktowało u mnie w jeden sposób, że zostały połączone moje dwa ulubione języki;D Też już czekam na tę płytę, jeszcze tylko dwa tygodnie:D Bardzi jestem ciekawa jaka będzie,z tego co już można usłyszeć, będzie zróżnicowana;D

Language: English