@olka_szulc

Młoda mamusia ❤️

Szkoda? Wiesz co? Mi jakoś nie szkoda. Po tym wszystkim co mi wczoraj napisałaś. I widzisz, jakoś odznaczylam anonima. Więc szukaj sobie hejtera gdzie indziej. Miłego dnia. :)

Julciopat’s Profile PhotoPani w okularach ☺️
Szkoda tego co było, nie tego że zerwalismy przyjaźń 😉 teraz może i odznaczyłas a kto wie czy to nie ty byłaś wczoraj? Każdy mógłby być, ale słowa pasujące do Ciebie. Ale wiesz mam to w dupie co i kto pisze, jak ktoś ma pretensje niech daje na priv z chęcią rozwinę to rozmowę.

Patrząc na to wszystko to ja nawet żałuję spędzonego z Tobą czasu. A Ty dalej swoje że te hejty to ja. Mam insta, snapa i tak dalej napisałabym Ci wprost a nie bawiła się w takie coś. Ale najlepiej jest oceniać i od razu postawić na osobę. Ale mnie już u was nic nie zdziwi. 🙂

Julciopat’s Profile PhotoPani w okularach ☺️
Dobra weź już skończ, nie chce mi się nawet tego czytać... Napisałaś wczoraj ze nie chcesz mnie znać więc po co jeszcze te wypowiedzi? Umiesz dotrzymać słowa? No to cześć, powodzenia w dalszym życiu 😉

Ola, może nie znam całej historii, ale czytając profil Twój i te wypowiedzi niedoj***nych dzieci to Ty automatycznie najechalas na Patrycje nie mając jakichkolwiek dowodów że to ona napisała, do mnie anonimy też pisały i mam Ciebie oznaczyć i zmieszać Cię z błotem bo taki sam charakter pisania jest?

agusiekAgusia’s Profile PhotoAgusiek #PB
Miałam powód, ona o tym wie. Kończę ten temat bo wyszło wielkie bagno a nie wszyscy wszystko muszą wiedzieć.

Sorry ale nienawidzę jak ktoś oskarża niewinna osobę bez jakichkolwiek dowodów. Ona Ci tego nie napisała bo nawet jak z nią się spotykałam to ona o Tobie opowiadała same dobre rzeczy po pytaniu czy ma przyjaciółkę. Ja też uważałam Cię za dobrą osobę po jej słowach ale widzę że się pomyliłam ☺️

agusiekAgusia’s Profile PhotoAgusiek #PB
Się nie pomyslilaś byłam dobra i jestem, ale po tym jak próbowała namieszać myślałam że to ona, napisałam do niej w smsie a na asku raczej nie bylo nic takiego żebym ja obraziła.. Temat uważam za zakończony ona czy nie ona to niczyje zdanie mnie nie obchodzi, sorry ale nie wiem jak ty byś zareagowała jak byś znała historie. Także miłego wieczoru.

Jak ja bym zaaragowała? 🤔 Bym nie oskarżała przypadkowej osoby tylko dlatego że ANONIMOWE PYTANIE dostałam na asku. Kończę ten temat, udzieliłam się ponieważ ja taką samą sytuację miałam kiedyś, że ktoś najebal, a na mnie poszło bo "mam tak samo gadane" xD i takie coś jest w ch** denerwujące.

agusiekAgusia’s Profile PhotoAgusiek #PB
Spoczko :) każdy tu może wypowiadać się jak chce ;)

Language: English