@rushersneedbtr

∞ ժﻨყ օг ժﻨε ✵

OH MY GOD ASK O BTR! JA NJIH OBOŽAVAM! Definitivno imaš zvjezdicu kod mene! Yasss gurl :)❤️❤️❤️✨

O moj Bože! Nemaš pojma koliko si ti mene obradovala ovom porukom, ne skidam osmjeh sa lica, znači mnogo mnogo mnogo ti hvala! Još i zvjezdica, aaa! Stvarno si divna, hvala ti još jednom!🙈❤🙈❤🙈❤🙈❤
#RR❤
[*Big Time Rush*]♡
OH MY GOD ASK O BTR JA NJIH OBOŽAVAM Definitivno imaš zvjezdicu kod mene Yasss

Baš mi je drago!🤗❤️❤️ Ne trebaš mi zahvaljivati. Stvarno je divno kada vidim da ima Ask o BTR! Još kad se sjetim 2014 godine kada su bukvalno svi gledati seriju BTR na Nickelodeonu.. I zanima me, ko ti je najdraži iz BTR? Love you so much gurl :)❤️❤️❤️✨

Daa, svi smo gledali, nemaš pojma koliko mi nedostaju! Inače ih volim stvarno sve, ali sam nekako uvijek najviše 'uzdizala' Logana, ne znam zašto, hah. Ko je tebi najdraži?❤
I još jednom, stvarno si divna, lysmm!❤❤❤
#RR❤
[*The Truth!*]😂❤
Baš mi je drago Ne trebaš mi zahvaljivati Stvarno je divno kada vidim da ima Ask

Hvala ti puno gurl!❤️❤️ I ja ih stvarno volim sve, ali Logan i Carlos oh my God! Ali, Logan mi je uvijek bio nekako draži od Carlosa iako i Carlosa izdvajam među najdražim :)❤️❤️❤️

Da, kao što kažeš svi su stvarno divni, i pre dobri, i pre smiješni! Stvarno ih sve volim, ali eto, Logana sam uvijek nešto kao malo izdvajala. Nego, slušaš li ih sada, dok su na pauzi?❤
#RR❤
[*Logan & Carlos*]💝
Hvala ti puno gurl I ja ih stvarno volim sve ali Logan i Carlos oh my God Ali

Naravno da ih slušam hah! Slušam i solo pjesme.. Jednostavno su zauzeli neko mjesto u mom srcu, uvijek ću ih voljeti :)❤️❤️✨

Wow, ovo je stvarno divno čuti! Iskreno, rijetka je ova vrsta Rushera, koja ih podržava i dalje, bez obzira na sve! I, izvini ako smaram, ali me zanima, hah, koje su ti njihove omiljene solo pjesme?❤
#RR❤
[*No any word needed*]🔁💝
Naravno da ih slušam hah Slušam i solo pjesme Jednostavno su zauzeli neko mjesto

Ma ne smaraš! Stvarno volim pričati o njima! Pa obožavam ih!❤️❤️ Od Carlosa mi je definitivno “My song for you”, od Jamesa “Who knows”, od Logana “Speak of the devil” i “Sleepwalker”,a od Kendalla “Don’t let me go” Dobro, ova zadnja je zapravo od benda Heffron Drive, ali Kendall je u bendu so..Tebi?

Haha, totalno te razumijem, mnogo mi je nedostajalo da pričam sa nekim o njima, hah. Pa evo: od Carlosa isto 'My Song For You', ta pjesma je predivna, pišem o njoj i sva sam se naježila, hah, a pored nje i 'Electrico'. Onda, od Logana mi je 'Bite My Tongue', od Jamesa 'Circles' i od Kendalla, odnosno Heffron Drive-a, mi je 'Rain Don't Come' i 'Living Room'. Pogotovo spot za 'Living Room', sigurno si pogledala, oni su divni!😍❤
E da, nisam te pitala, gledaš li 'Kafee With Kendall'?❤
#RR❤
[*Carlos & Ocean*]♡
Ma ne smaraš Stvarno volim pričati o njima Pa obožavam ih Od Carlosa mi je

OMG VOLIM I TE PJESME HAH!😍 Ma logika da gledam! Kako je samo lijepo pričati s nekim o njima... 2014 godine su svi bili ludi za njima i sad nas ima, ali nije isto kao prije. Kada bi se bar bend vratio. Zamisli vrate se prije 1D! Pa to bilo S U P E R lol!❤️❤️✨

Aaa, baš mi je drago, hah!😍❤
Pa normalno da gledaš, haha. Meni su najbolje bile one epizode sa Jamesom (ofc, reunion😍), sa Katelyn, Stephenom i Jordin Sparcks!😍❤
Da, sjećam se, nema ko ih nije gledao, realno, hah! I meni je baš drago da nas ima još koji ih volimo i dalje! A i da se ne lažemo, 1D je više overrated (no hate, ja njih volim), po mom mišljenju. Big Time Rush je najbolji boy bend na svijetu, i bilo bi mi neopisivo drago da se vrate na scenu, mislim da bih plakala 24/7 (cause, to je njihova pjesma!) od sreće! A i, neke činjenice kažu da je 1D bio samo na otvaranju velike BTR-ove turneje 'Music Sounds Better With U', a pored toga, zna se ko je prodao najviše diskova u istoriji boy-bendova-da da, da vas čujem: "BIG TIME RUSH"!💪❤
#RR❤
[*My boys*]😭💝
OMG VOLIM I TE PJESME HAH Ma logika da gledam Kako je samo lijepo pričati s

Pa jesu malo overrated, ali da se zna da ja volim 1D. Lou is my baeee!❤️❤️✨ Ja bih isplakala dušu kada bi se BTR vratio! Nadam se da će se vratiti, iako su male šanse :( Btw meni je bila najdraža s Jamesom! JAMES I KENDALL OH MY GOD, TO JE ŽIVOT LOL!😍

Da da, kao što sam rekla, i ja volim 1D, samo, Niall is my bae!😍❤
Isto, poplavila bi čitava Crna Gora! Da, jesu male, ali ja se i dalje nadam!🙏😿
A pa da, naravno, Kames is forever! Ali je meni i Jendall reunion bio predivan! Plačem!😭😍
E da, mislim da te nisam pitala, koja ti je baš BTR-ova omiljena pjesma?❤
#RR❤
[*James & Kendall*]😍❤
Pa jesu malo overrated ali da se zna da ja volim 1D Lou is my baeee Ja bih

Iskreno, teško pitanje hah. Svaka pjesma je posebna na svoj način. Kada slušam njihove pjesme uvijek plačem, ne mogu se smiriti. Zato nekad i izbjegavam da slušam njihove pjesme. To mi se dešava i s KPOP muzikom jer stvarno volim KPOP. Ako baš moram da biram onda Stuck i AKOG Tebi? :)❤️❤️✨

Jao, totalno isto. Imam čitavu play-listu sa svim njihovim pjesmama i toliko se naježim kad ih slušam, pa i plačem kao što kažeš. Mnogo mi nedostaju, kad bi se bar samo još jednom okupili, ne moraju ni da snimaju ni ništa, samo taj reunion da vidim, život bi mi se potpuno promijenio. Isto, volim stvarno sve njihove pjesme, ali su mi nekako omiljene 'Music Sounds Better With U', 'Worldwide' i 'You're Not Alone'.❤
#RR❤
[*Novak Đoković-legenda*]😭😍❤
Iskreno teško pitanje hah Svaka pjesma je posebna na svoj način Kada slušam

Imam jedno pitanje za tebe hah! Vjerovatno je odgovor da, ali moram da pitam lol. Da li pratiš YT kanal od Carlosa i Alexe? Ja obožavam njihov kanal! Ali, zadnji video je izašao prije mjesec dana so... Kinda sad :/❤️❤️

Daa, naravno! Najdraži su mi bili vlogovi koje su snimali dok je Alexa bila trudna, i malo kasnije kada im se pridružio Ocean! Daa, stvarno mi je žao što duže vremena ništa nisu snimili, nadam se da će se to uskoro promijeniti.😍💖
#RR❤
[*Carlos & Ocean #tb*]😍
Imam jedno pitanje za tebe hah Vjerovatno je odgovor da ali moram da pitam lol

Language: English