@vicci_from_the_block#45 🇺🇦

vicci

Гіпотетично: ви у стані війни з кимось. Розшифрувавши перехоплену інформацію, ви дізнаєтесь дві речі про ворога. Єдина точка в його захисті буде найслабшою через десять днів, і вони атакують одне з ваших міст через п'ять днів. Що ви зробите з цією інформацією? Який найефективніший курс дій?

Сподіваюся, це не вважатиметься чітерством, та хочу дещо уточнити: наші сили більш-менш рівні чи є суттєвий перекос?

Скажімо так - у тебе є два вибори: 1) евакуація населення, але при цьому ворог дізнається про перехоплену інфу; 2) атака через 10 днів, яка забезпечить великі шанси на перемогу у війні, але ціною населення цього міста. Це питання не стільки про вміння вести війну, скільки про мораль.

Ну, мораль мораллю, а я завжди намагаюся диівитися на зворотній бік. Фраза "Одне з ваших міст" дає мені всі підстави думати, що їх є декілька. Наскільки я розумія, евакуація означатиме, що місто переходить у власність ворога. В той же час ніхто не гарантує, що ворог не захоче підгребти під себе решту територій, а загарбники не будуть по-людськи ставитися до корінного населення: знущатимуться і заженуть у рабство. Тому я пожертвую одним містом і зроблю все, аби стерти ворога з лиця Землі, щоб убезпечити більшу частину свого населення.
Liked by: melomaniac

Language: English