@vicci_from_the_block#44 🇺🇦

vicci

Наскільки тобі важливо Як вдягатися буде твоя дівчина, хочеш щоб скромно а вона наоборот!!! І що з нею робить?

Ну як мінімум, вона має ходити в хіджабі, але в ідеалі я ще б і очі глиною заліпила, щоб не брала гріх на душу, спокушаючи всяких порядних людей.

Глина не можна бо глина пече в очі краще чимось таким заліплювати більш таким чимось таким що має м'яку дію

Дійсно, краще заліплювати очі всім хтивим створінням, бо глина пече.

Оце сестра сказала як ртом Хвала тобі велика сестро за твою Благо мудрість жінка для того створена щоб нікому ніхто її не видів і не бачив и її ховати як сокровенне существо

Так. Бачити жінку можуть лише інші жінки, решта не заслужили

Ну а втім якщо б не ті хтиві створіння то людство перестало б розмножуватися і вимерло б кінець кінців якщо лишатьця на Землі одні жінки то буде хіба краще вам ?

Наче мені так принципово розмножуватися.
Земля далеко не найкомфортніше місце. :)

Не вигадуй, якщо відвідувати тренінги лекції, то те відро тягнеться в обратнім порядку, сама переконалася недавно!#

Я дуже рада. Щастя тобі і твоєму відру.

Так я що там не поняла, що ви тут розводити суржики всякі, в якому ще такому обратній(;Невже важко сказати -"в зворотньому"? Анука негейно прикратіть філосовствувать тут ; }

Я часто відчуваю сором за свої помилки, а перед тобою особливо. Дуже прикра ситуація.
Liked by: Мавочка

Думаю, що анонім натякав на укріплення м'язів, щоб все було не таким роздовбаним. Це єдине розумне пояснення в моїй голові. І, в принципі, таке популяризують, тож воно може бути на тренінгах.

Не таким роздовбаним. Ти дуже оптимістична людина. ))
Головне, що я це знала, а в той момент з голови вилетіло. Наш анонім батькович трішки з привітом, я вже півроку як перестала вникати в суть цих запитань.
Liked by: Мавочка

Language: English