@vicci_from_the_block#42 🇺🇦

vicci

Як здоровля чучалочко? :)

Позавчора температура була наче нормальна, сьогодні знову 37+. Коротше, треба краще слідкувати за здоров’ям і нормалізувати сон, бо карантин закінчиться колись, мушу бути готовою до того.))
А в тебе як здоров’я?

Отож, здоровий сон... В мене ок. Маю можливість покищо у місто не суватись.. То ж.. Але ця вся ситуація дуже тупа і ідіотська.. У всіх норм країнах чим далі тим передовіше.. А у постсовковому зімбабве то на одному місці то погружені

Так, теж думаю, що сон грає ключову роль.

.. То погруженіє.. то у говносиню жижу, то у говнозелену.. Чим же ми так завинили.. Невже наші скіфи пращури багато крові пролили? Так інші народи не менше її пролили, а он кацапури постійно проливають і не особливо на них то відбивається.. А тут.. чорт його знає..

І не кажи. Хоча це лише здається так. Деякі народи страждають не менше.
Show more (30)

*зробив три повільні глибокі ковтки...* я подумаю, приносити чи ні)))

Чуєш, ти, мафіозник пивний!
Тобі мене геть не шкода? Сиджу тут, вмираю, ніхто ні пінти не подасть
Liked by: Мавочка

піст, тобі не можна. терпи. пам'ятаєш як ти в минулому році після паски зірвалася і почала гнати в аску... ото біло всім весело. таку Віку тут люблять)))

А вот тут пападробнєє. 🌚
Liked by: Мавочка

Віка не постить, вона іншої конфесії. Чи ні?

Іншої - це якої?
Я не відношу себе до тієї чи іншої конфесії, але під час строгого посту алкоголь не вживаю. Це нескладно.

Вікуууууууууууууууууууууууууусяя не вмммиииииииирррааааай тіко не нині!

І не завтра.)
Не переживай.)

Я теж поза конфесіями.)

А куди найчастіше ходиш не служби? Бо храми наче всі підпорядкувуються якійсь конфесії.
Liked by: Мавочка

іншої канфєсії тут хіба вавілонська блудніца ірка :(

От знову ти почав. :(
Пиво коли буде?
Liked by: Мавочка

А ще треті що за любого БК порве! Ясно.. нащо Андрійко його ботом обзиває?

Другив породив третього, тому рахуватимемо їх як одне.)
Liked by: Мавочка

Вже 7 місяців нікуди не ходжу, організувала собі службу вдома з тими, хто захоче разом помолитися, прочитати Біблію.

Нічого собі. Цікаво. А у вас все проходить як класична служба?
Liked by: Мавочка

Це швидше молитовне служіння. Я таке бачила в домашніх церквах людей, які не довіряють конфесіям.

Я раніше про це задумувалася. А потім дійшла висновку, що я Біблію знаю гірше за священника, та й нам з отцями дуже навіть пощастило, хоч і не зі всім я погоджуюся.
Сподіваюся, що це питання не буде нетактовним, але у вас є сповідь?

Чуешь Вікулия, А можливо таке що то не в тебе темперарура була, а свього лише брехав термомитр? Бо я мав три термомитра колись і вони всі показували з похипкою в 1 -2 градуси...

Я на це сподівалася, але ні. Домашні теж переміряли і все в них добре.)

Люді добрі, і всі асківці а хто бува щось чув про акційний розіграш $ від Вайберу в честь його ювілею?

Нашо тобі конкурентів плодити? Сам розбирайся, шансів більше матимеш.)

Це надовго ;) дуже добре якщо я помилюся)))

Та знаю. Тільки вчора попривозили наших з Європи. Кульмінація ще попереду.))
Liked by: Мавочка

Language: English