@vicci_from_the_block

vicci

тааа... після зимней чисти вся работа просто время убиваєт мне в школе було очень скучно коли небуло чем себе занять а у мене така робота шо весело незаскучаю

id407396058’s Profile PhotoBanana
Хочеш тепер до школи, де?
Liked by: Liza Мавочка

-_- школа зачем ? я з 5 класа єблував старався весело провести время бувало очень скучно із всего класа только пару человек нормально знав і досі з їми спилкуюся я свою бригаду луче знаю чем більшість класа мене все шо напрягає це рано вставать і те шо тут треба теж учица запоминать шось і тд..

id407396058’s Profile PhotoBanana
Я теж прогулювати старалась, але в нас це контролювалося, тому однокласників знати прийшлося. А рано вставати потрібно майже всюди.
Liked by: Liza Мавочка

я только в етом году пилкой резал рачки в 3 кофтах і в куфайки єбать потно але физичну форму підняв це както веселеє чем целий день седіть на стульчику і писать те шо потом спалеш бо учица желания нету

id407396058’s Profile PhotoBanana
А я навпаки ненавиджу фізичну працю. Краще буду весь день книжечку читати, ніж напрягатися, хоч деколи це й потрібно, як мінімум, для здоров'я добре.
Liked by: Liza Мавочка

з пацанами коє как общався і то нормально почать з їми говорить з класа 4-5 почав а до того много молчал а так коли з друзями много говорю такс а скоко у тебе друзей з класа осталося у мене троє я уже неповню скоко челавек було в класе вродіби 27 один з цих 3 уєбков пездит много уг суко я гулять

id407396058’s Profile PhotoBanana
Ахаха, в мене така сама фігня була. До 5-го класу всіх била.)
З класу зараз ні з ким не спілкуюся, хіба з дівчинкою, яка перевелася після 8 в іншу школу. Вона моя подруга. А з іншими тільки прівєт-пака.

якщо і визична праца то умерена і це заместь карантина у мене отпуск на 2 тиждня ах.. отпуск в плане грошей невигодний очень , главниє люди цей компаниї очень наєбаторский народец

id407396058’s Profile PhotoBanana
Ну шо ж зробиш, треба сидіти, значить треба, але на рахунок грошей не один ти так думаєш. Страшно, що буде далі з цією болячкою. А я, трясця, стільки планів мала на цю весну...

Скоро грошми будуть не ті фантіки - а їжа буде справжня валюта №1

І це не виключення. Але я все ж сподіваюся на краще.

Мішок гречки буде еквівалентний файній евроблясі ) 2001 р.в. ) Махнемся?

В мене поки прав немає, що я з тією євробляхою робитиму?)
Liked by: Мавочка

Language: English