@weareoneEXOpl

Exo 엑소 Polska #OBSESSION

W ogóle tak się zastanawiam... Reszcie też nic nie mówił czy tylko tak ustalili, że nie wiedzieli? W sensie wiesz... Myślisz, że reszta EXO wiedziała, że miał kogoś? Ja w sumie nie wiem, ale wydaje mi się, że by im powiedział, albo sami by zauważyli...🤔

oneus_pl’s Profile PhotoONEUS ~ ONEWE
Raczej na pewno wiedzieli, że ma dziewczynę, jednak wydaje mi się i tak wynika z treści tego listu, że Jongdae dopiero niedawno powiedział im o ciąży i planowanym ślubie. Myślę, że bał się też reakcji i rozważał odejście, bo nawet sposób w jaki to ujął w liście. Spodziewał się takiej reakcji fanów, ale pewnie EXO wybili mu ten chory pomysł z głowy. Z tego co wiem Jongdae jest wierzący i to tylko moje zdanie, ale myślę, że gdyby nie dziecko to z ślubem pewnie by jeszcze poczekał trochę. Ale naprawdę mega się cieszę, że zakłada rodzinę. Wszyscy jego przyjaciele (z którymi zna się od młodości) mają już swoje żony i dzieci i w końcu on tez dołączy do tej społeczności hahaha.

Myślę że wiedzieli ale zdawali sobie sprawę jakim facetem jest Jondae i postanowili go wspierać. 😊

Tak, Jongdae właśnie zawsze wydawał mi się takim członkiem zespołu, który jako pierwszy założy rodzinę i cieszę się, że ma bliskie osoby, które go w tym wszystkim wspierają ♥

Az sie boję co bedzie jesli nasz Sehunie oznajmi że kogos ma albo Kai ..to juz bedzie korean drama 😂

Jak Jongin spotykał się z Jennie to wszystko zostało przyjęte naprawdę dobrze i aż byłam w szoku. Myślałam, że koreańscy fani dojrzeli, ale przy tej sytuacji z Jongdae okazało się, że jednak nie.

Language: English