@xeemssx

Emina

Hahaha, corona, cazzafura, nucci, jala, buba, 2bona, Voyage, i ono standard semsa Hhahaa Kemal Jasar dino baja etc. Sta ti slusas?

Hahahahhaah kakvi prelazi😂 pa sad vise sam ex-yu rock, onda Djordje Balasevic, Miladin Šobic (on je sve), Oliver, Hari, Bajaga, Merlin, Čola, Samardzic i tako to haha mada imam i ja ponekad te prelaze gore da se razumemo. Jala i Buba isto okej, Voyage cujem neke pesme ono znam, ne znam i tako hahaha

Haha, jaoooo kakav je to tvoj immunsystem? A Sto svake 2 sedmice? Moras to zbog poso? A ovde je Sta da kazem hahaha jos katastropha. Ne radi Nista osim te neki supermarkti i to je to

Veruj mi nikakav hahah nemam ga. Ne zbog posla, nego zbog fakulteta a i putovanja. Auff, iskreno vama je gore u BiH bukvalno sve radi, cak i klubovi neki rade odredjenim danima

Hahaha vidim da Nemas ga 🤪🤪 Aha super Sta studiras i gdje putujes bona haha? Ovde jeeee ne pitaj club Pa nikako haha

Hahahaha lecim se uvek😂 studiram pravo, zavrsna sam godina. A putujem realno svuda, a pretezno zbog faxa Dubai bude, posto imamo tu neku razmenu studenata pa ono dobro nama, dobro njima. Hahahaha a zao mi vas...
Liked by: Ivan ⚜Can⚜ Emina

Sta radis u Holandiju? Tu sam blizu stuttgart. Cekam Te bujrum haha 🤪🤪

U Amsterdamu imam strica i porodicu, tkd sam kod njih tu svako leto skoro hahaha, dodji i ti do Amsterdama nije ti daleko😂
Liked by: Ivan ⚜Can⚜ Emina

Pa Dobro u leto ja sam u bosni hahaha. Al dodji cu Ja za holandiju hahaha. Naravno Shopping znas Kako se moze super tu ici u Shopping jaaaao

Hahahah ma nmvz, snadje se covek pf a shopping, pa iskreno nisam bas od onih kojima je shopping medju prvim mestima, bolja su mesta gde je hrana i dobar pogled hahahah
Liked by: Ivan Emina

Language: English