@Rustem0628

Rustem Krak

18 like dla 2 pierwszych osób?

Ja mogę dać nawet i po dwadzieścia wszystkim. Nie oszczędzam na lajkach i prawie zawsze się odwzajemniam, jeżeli tylko te osoby nie należą do grup którym nie lajkuję z założenia. Podam więc może te grupy aby osobom które zostawiają serduszka pod moimi odpowiedziami , licząc na wzajemność a należą do tych grup - oszczędzić ich trudu.
Nie lajkuję :
- żadnym askom niepolskojęzycznym
- askom fikcyjnym ( z bardzo nielicznymi wyjątkami)
-:fejkom i osobom które uważam za
fejki (ocena subiektywna)
- osobom deklarujacym się jako geje, lesbijki,bi ( z jednym wyjątkiem) i aseksualnym.
- muzłumanom i i pseudomuzłumanom.
- osobom obrażającym moją religię
- oczywistym zboczeńcom
- anorektyczkom i innym askom dietetycznym
- askom zbyt wulgarnym (ocena subiektywna)
- askom zbyt głupim (ocena subiektywna )
- osobom które odpowiadają jednym, dwoma lub trzema słowami( z jednym wyjątkiem ).
- askom tematycznym na tematy mnie nie interesujące.
O ile o czymś nie zapomniałem - to wszyscy pozostali mogą liczyć na moje lajki. Życzę dobrej nocy!
18 like dla 2 pierwszych osób

Dlaczego Anorektyczki znalazły się w jednej z twoich grup który nie zostawiasz like?

Jak już nieraz pisałem lubię duże kobiety, a anorektyczki to jedna z nielicznych grup kobiet których szczerze nie znoszę. Anoreksji nie uważam za chorobę i bez sentymentów pozwoliłbym im wszystkim zagłodzić się na śmierć. Wszystkie te aski promujące różne diety, a także inne aski tzw poradnikowe, w których mocno nieletnie dziewczynki doradzają w sprawach zdrowotnych, psychologicznych itd - uważam że bardzo szkodliwe a nawet niebezpieczne i gdybym miał taką możliwość to bym je zlikwidował.
Dlaczego Anorektyczki znalazły się w jednej z twoich grup który nie zostawiasz

Nareszcie ktoś, kto zgadza się z moimi poglądami o tych "psychologicznych" askach i o anoreksji! 😍😍 wiedziałam co robię, zaczynając rozmowę z Tobą na asku 😀❤

SylwiaFB’s Profile Photoflowerlover
No jasne Sylwio! W końcu jesteś mądra, inteligentną i piękną (chyba😃)kobietą. A swój do swego ciągnie ☺. My się zgadzamy niemal we wszystkim. Jesteśmy jak rodzeństwo syjamskie. A może faktycznie? Któreś z twoich rodziców nie bywało często przed laty w Krakowie? 😄😄😄.
Nareszcie ktoś kto zgadza się z moimi poglądami o tych psychologicznych askach i

Language: English