@Xxx_Banshee_xxX

Α

Ειναι μια φιλη μου που καθε φορα που μιλαμε κανει λαικ στα μηνυματα μου και απανταει και μου φαινεται λιγο παραξενο δεν μπορω να την ρωτησω γιατι το κανει αλλα τι φαση λολ

Το κανω και γω μερικές φορές γτ 3έρχονται ειδοποιήσεις απο τα λαικ στον αλλον , ωστε να τον προτρεψω να απαντήσει γρήγορα .

Καλοο ευχαριστω!

Εχω κανει και το αλλο πχ ζητάς γνώμη για κατι . Με το που περάσει το 5λεπτό κανω " Τι μ προτείνεις?"
Αμα εισαι κοπέλα λογικά θα ξες ότι οι άντρες κάποιες φορές θέλουν τσιγλισμα για να.στροφαρουν . ,😂

Κοριτσι ειμαι😂 και εγω αυτο κανω αμα θελω να του οω η να τον ρωτησω κατι τον τσιγλαω λιγο με τα μηνυματα😂

Ειναι και το αλλο που περιμένεις μήνυμα απο εναν συγκείμενο ή απάντηση ή τέλος πάντων ένα σημείο ζωης . Και ξρ γω στέλνουν ολοι εκτός απο το άτομο που θες . ΣΕ ΠΟΙΟ ΟΥΡΆΝΙΟ ΚΑΙ ΤΟΞΟ 😂

Αυτο ειναι αληθεια. Την προηγουμενη φορα μου ηρθαν τοσες ειδοποιησεις απο μηνυματα και λεω ας ειναι ενα απο εκεινον και με το που μπαινω να τα δω ηταν ακυροι πραγματικα τι να πω😂

Ντάξει δεν με πειράζει εμένα αυτό

Όλοι έχουμε μια γκόμενα κοσμοτε που μας τα πρήζει με μυνήματα 😂

Ελέγχει τα πάντα . Στο τέλος θα ειναι σε φάση :
" Στις 24/05/2020 θα πραγματοποιηθεί φραγή εισερχόμενης & εξερχόμενης κινησης . "
" Μην ξεχάσεις να περάσεις να πάρεις ψωμί πριν γυρίσεις σπίτι σ , θα φωνάζει παλι η μανα σ "
ΤΡΟΜΕΡΌ

Αυτο ειναι πολυ καλο❤️ Μακαρι να μπορουσα και εγω μονο κρυα αστεια πεταω αμα μου ερθουν😂

gewrgiath5’s Profile Photogewth
Χαχα ευχαριστώ καλα σιγά και εγω πεταω ώρες ωρες κάτι παγοκολωνες 😂 οφείλω να παραδεχτώ τα καλα εδω τα βγάζω . Τι να κάνω με προκαλούν μερικοί 😂😭

Language: English