@barca_family

fc barcelona | family

Jezu.. szczerze to nie chcę od nich żadnego szpaleru, z żadnej okazji. Chcieliby to by zrobili, nie to nie. To świadczy tylko o nich, a my cieszmy się tym co udało nam się zdobyć w tym sezonie, zamiast domagać się od Realu oklaskow. 😁

Pilka_nozna_najlepsza’s Profile PhotoFootball is my life
Ja również, przecież szpaler nie jest nakazany, robią to drużyny które tego po prostu chcą. Wiadomo, że miło by było i świadczyłoby to dobrze o Realu, ale cóż.. nie to nie. Nikt przecież nie będzie płakał i się go domagał, bo to byłoby śmieszne. 🍌 Jednak szczerze powiedziawszy to wspólny szpaler dla Iniesty byłby czymś genialnym. Dlaczego? Dlatego że to nie tylko jest ikona Barcelony, ale dlatego, że to jest legenda! Legenda hiszpańskiej piłki, tak wiele dobrego dał reprezentacji, a przecież ten mecz to jest Klasyk ligi hiszpańskiej. Walczą dwa największe kluby w Hiszpanii, a Iniesta jest Hiszpanem, gra dla hiszpańskiej reprezentacji, kończy europejską karierę i naprawdę klasą byłby szpaler dla niego, podziękowanie za tyle lat gry w tym kraju i tu nie chodziłoby o to, że jest piłkarzem Barçy, a o to, że mu się to należy. Jak redaktor jakiejkolwiek strony może coś takiego pisać? śmiecie? Współczuję kibicom Realu, że ktoś taki ich reprezentuje. ✌
Jezu szczerze to nie chcę od nich żadnego szpaleru z żadnej okazji Chcieliby to

Language: English