@bieberjustinfacts

Justin Bieber Poland

Co sądzisz o Karolnie, która cały czas sądzi, że Jelena do siebie wróci, a Jailey to PR według niej?

Tak szczerze, to niech sobie piszę co chcę, nie moja wina, że ona ma lekką obsesję na punkcie Jeleny, raczej to nie moja sprawa, nie wiem co ja mogę o niej sądzić, ale wiem tyle, że czasami lekko przesadza, wraca do czegoś co było kiedyś, okej rozumiem, że można kogoś lubić jako parę ale w jej przypadku to już.... Nie wiem jak to nazwać nawet. ? A co do tego, że uważa, że Jailey to "PR" to jak dla mnie XDDDDDDDD to fakt, że nienawidzi/nie lubi Hailey i uważa, najwidoczniej, że ona to jakieś piekło wcielone, że wszystko co ona robi to jest złe, a w sumie ani razu nie widziałam, aby powiedziała, że Hailey wygląda świetnie, nie raz mi komentowała tutaj posty które wstawiam związane z Hailey, ja po prostu jestem zażenowana jej zachowaniem. I raczej nie potrafi tego przeboleć, że Hails i Justin są razem. Skoro jest Selenators albo Beliebers to jak dla mnie raczej powinna być szczęśliwa, że Bieber sobie kogoś znalazł, a Jelena to już przeszłość bo ich relacja była toksyczna.
❤️ Likes
show all
dominikaa914’s Profile Photo Dominika1124’s Profile Photo wszystkowopisie’s Profile Photo wiktoriaadydant8’s Profile Photo smutnadziewczyna998’s Profile Photo natiix2231’s Profile Photo selenkagomez199’s Profile Photo szafaDemi’s Profile Photo tureckieserialezyciem123’s Profile Photo

Latest answers from Justin Bieber Poland

Language: English