Η μοναδική ομάδα που εκπροσωπεί την Ελλάδα στην Ευρώπη,ο Ολυμπιακός τα κατάφερε και πέρασε το εμπόδιο του Απόλλωνα Λεμεσού και προκρίθηκε στους ομίλους του Γιουρόπα λιγκ να παίξει με την Φράιμπουργκ,την Καραμπάχ και τη Ναντ . Εσείς καναπεδαατοι απολαύστε τον θρύλο στην Ευρώπη. Εμάς δε θα μας φτάσετε
Θα με κοροϊδέψετε αλλά το εννοώ. Πώς να πω τους γονείς μου ότι θέλω να ασχοληθώ επαγγελματικά με τον χώρο του σεξ;
Πες τους ότι πληρώνει καλύτερα και από το να γίνεις γιατρός χωρίς να κουραστείς καθόλου τώρα βέβαια αναλόγος με ποιον θα σε βάλουν να γαμηθείς γιατί μπορεί να πάθεις αφηδάτωση 😉💦
Είμαι αγόρι 20 και δεν πίνω καφέ και σε κάποιους φαίνεται περίεργο είναι κακο?