@koronakrolowinfo

- Korona Królów info -

Nie wiem czemu ludzie tak się cieszą z tego końca sezonu bo Jadwiga będzie w 4 sezonie. Ja nie wiem co za różnica czy resztę historii pokazaliby do czerwca. I tak tam się nic dodać nie da, a tak to będzie pół roku bez odcinków i bez Jadwigii. A potem może wyjść gorzej bo teraz wiadomo +

ile mają na dokończenie tego, a jak to przejdzie na następny sezon to się zaczną gubić wiedząc że jeszcze mają do pokazania Cylejską, Grunwald itd. I może dostać mniej czasu niż dostałaby teraz. Także radość nieuzasadniona.
____________
To prawda, mogą nieco przyśpieszyć rządy Jadwigi ze względu na IV sezon, ale z drugiej strony, mają już przecież sporo scen nagranych. Tylko nikt tego nie zmontował do tej pory. Bardziej bym już widziała scenariusz 70 - odcinków Jadwiga - 100 dla Cylejskiej. Aby to jakoś się kupy trzymało. Oni sami pewnie jeszcze nie wiedzą co zrobią z dalszą historią - wszystko będzie uzgadniane w najbliższym miesiącu. A jak się sytuacja uspokoi to ruszą z pracami na wakacjach.
*Devisza
Nie wiem czemu ludzie tak się cieszą z tego końca sezonu bo Jadwiga będzie w 4

To chyba jest tak jak z kupowaniem czegoś. Większość ludzi woli płacić co miesiąc i przepłacać niż zapłacić raz więcej i mieć na dłużej i zaoszczędzić. I tak jest z sezonami. Niby to żadna różnica czy to 3 czy 4 sezon bo ta sama liczba odcinków ale jednak to już co innego. Bo nowy sezon itp :D

Oni pewnie tak chcieli zrobić. Tzn 3 sezon dla Jadzi, 4 dla Jagiełły. Na co wskazuje dobranie starszej aktorki do roli Elżbiety Pileckiej. Bo jakby jej małżeństwo z Jagiełłą miało być w 5 sezonie to narazie nie musieliby się w ogóle nią martwić. Teraz tylko może się zmienić przez Jadzię w 4...
________________
Też myślę, że zamysł był taki aby to Jadwiga była główną bohaterką III. Zaś potem cała uwaga skupiłaby się na Jagielle. Niestety, ale w tej historii wiele postaci kończy swój żywot w dość młodym wieku. Wraz z Jadwigą przyjdzie się nam pożegnać z niemal całym rodem Olgierdowiczów. Zaraz też zniknie z Wawelu, Spytek i wielu obecnych urzędników. Pozostaną nieliczni. To w sumie była dobra sytuacja dla IV sezonu. Nowi bohaterowie nie musieli by się bić z starymi o czas na ekranie. Jagiełło mógłby nawet przejść jakąś poważniejszą zmianę w swoim charakterze. Tak aby widz zdał sobie sprawę, że skończyła się już u niego młodzieńcza brawura, a za plecami nie stoi już żaden z jego braci. Ci zostali w tyle, ciągle mu szepcząc do głowy, że doprowadził do ich śmierci, że zawiódł Litwę. Bo chciała bym zobaczyć w nim więcej takich rozterek odnośnie wschodu.
Myślicie, że Jagiełło, ten starszy, mógłby mieć sny związane z swoimi braćmi, Jadwigą? Zwierzałby się z nich jedynie swojej córce - małej Jadzi.
*Devisza
To chyba jest tak jak z kupowaniem czegoś Większość ludzi woli płacić co miesiąc

Language: English