@wypalone_nadzieje

Kasunia

Jakaś dobra rada jak zrozumieć kobiety?

Kobiety w prawdzie łatwo jest zrozumieć. Jeśli nie wiesz o co jej chodzi, to chodzi o to abyś zwrócił na nią więcej uwagi. My kobiety tego potrzebujemy. Chcemy miłości, czułych gestów, akceptacji, chcemy czuć się piękne i wyjątkowe. To chyba nie jest wiele prawda?
Jakaś dobra rada jak zrozumieć kobiety

Ja nie potrafię zrozumieć, robię dokładnie tak jak napisałaś. Zawsze ja jestem tym złym i przez mnie rozpadają się związki, a ja nawet nie wiem co jest nie tak

Próbowałeś rozmawiać? Porozmawiajcie szczerze, niech ona powie co robisz źle abyś mógł to zmienić i odwrotnie. Po usłyszeniu swoich błędów nie powinno się obrażać tylko szczególnie motywować do tego aby je zmienić i aby było lepiej!
W tym czasach niestety jak i kobiety tak i mężczyźni 'zanikli', zostały tylko edycję limitowane. Większość kobiet kocha jednego ale spotyka się z drugim i odwrotnie. Mężczyzna zazwyczaj patrzy oczami i szuka dobrej 'dupy' do łóżka, po czym znajdzie lepszą a tą odkłada. Niestety takie mamy czasy i trzeba o tym mówić bo to się w głowie nie mieści! Jak można kochać a zaraz zostawić? Jak? Jak się kocha to za nic i bez względu na wszystko. Chłopie, kochasz ją nawet jak jest bez makijażu, jak przytyła, jak krzyczy i się złości. A Ty kobieto, kochasz go niezależnie czy ma pracę, czy ma problemy, czy jest brzydki czy przystojny. Wygląd z czasem przemija. Pieniądze się kończą. Prawdziwa miłość zostaje na zawsze.

Dokładnie, związki się rozpadają u mnie przez moje zainteresowania. Wydaje mi się że dużo dziewczyn boi się zadawać z ambitnymi facetami, ale to tylko moje zdanie

control_over_life’s Profile PhotoKris_3635
Super że masz zainteresowania i cos robisz w tym kierunku! Teraz wiele osób kończy szkole byle szybciej byle by do pracy. Ale jaką pracę można mieć bez szkoły? Nijaką. Może i faktycznie, tak jak mówisz, dziewczyny boją się ambitnych mężczyzn. Ale pamiętaj, to tylko ich błąd ;) Bo mając jakiegoś Sebixa nie ułoży sobie z nim życia, a teraz myśli że będzie inaczej. Trzymaj się tego co lubisz robić i rozwijaj się w tym kierunku. I przede wszystkim nie szukaj miłości na siłę. Ona sama Cie znajdzie, przyjdzie z ogromną siłą :) powodzenia :)

Language: English