@xxyoungbloodx

angela

Aaaaaaaaaaaaaaaa chyba sobie też obejrzę Adama i Ewe, puściłam sobie piosenkę i az się wzruszyłam xDDDD

ten serial to jest złoto!
serio, tam są takie akcje, że to jest koniec:) może to nie jest produkcja najwyższych lotów, ale to, jaki ja mam ubaw jak to oglądam to jest masakra,kocham ten serialXD

Oglądałam jak byłam gownarzeria jeszcze. Sentyment jest. Dużo polskich seriali oglądałam xD rodzina zastępcza to mój nr 1 był

ja w ogóle widziałam chyba większość seriali z polsatuXD nie wiem, ale jakoś mi się tak kojarzy, że najczęściej leciał u nas polsat. a adama i ewę to pamiętam od zawsze, te konie z czołówki, głównych bohaterów. w ogóle ja zanim sobie odświeżyłam ten serial po latach, to pamiętałam dużo rzeczy-nie tyle z fabuły, ale bohaterów, te scenografie, mieszkaniaXD serio, możecie mi nie wierzyć, ale pamiętałam mieszkanie ewy, dom tego adama [tzn.to był dom jego wujostwaXD], mieszkanie ojca ewy w którym potem zamieszkała magda [córka ewy i kurwa najgorsza postać w tym serialuXD].
rodzinę zastępczą też oczywiście oglądałam, mówię tak-mi jest łatwiej wymienić to, czego nie oglądałam na polsacie, niż to co oglądałam.
w ogóle odbiegnę trochę od tematu seriali, ale zawsze chciałam zadzwonić do tego programu hugo i oczywiście nikt mi nigdy nie pozwalał:)))) także jednym z 56264454 moich niespełnionych marzeń jest zagranie w grę hugo przez telefonXD

Language: English