@KamikazeDude

4b616d69

Ce bine ca strainii sunt generosi, nu ca romanii, si pot sa imi fac iubit strain :3 nu olandezi, in caz ca vrei sa mi-i dai pe zgarcitii aia drept exemplu

Voiam să-ți dau site-ul pentru căutare de sugar daddy, dar poți să-l cauți și singură. Spor la treabă, sunt destui români care-și permit să întrețină o "divă" ca tine.

De ce as vrea sa stau cu bosorogi? Si degeaba isi permit romanii, la ce zgarciti sunt nu dau nimic.

Păi nici nu te-ai uitat pe site și deja știi tu că-s doar boșorogi pe acolo? Zici că sunt zgârciți când majoritatea se înscriu acolo tocmai pentru că n-au ce face cu banii? =)) Ești proastă de bubui, pe bune. De obicei nu sar la insulte, dar alte cuvinte nu mai am pentru tine.
Liked by: ⬛ Golden Boy ⬛

Jignesti degeaba, majoritatea intretinatorilor chiar sunt bosorogi. Tinerii cred ca li se cuvine fara sa plateasca.

Știu pe cineva care folosește site-ul și nu s-a plâns că ar fi doar boșorogi pe acolo. Țepari sunt peste tot oricum. Trebuie să știi cum să te ferești de ei.

Ba, nu mai fiti stafidite cerebral, interpretati fix cum vreti voi. Olandezii nu sunt zgarciti, daca tot imi citesti raspunsurile, fa o si cu putin creier. Aia s feministi si li se pare o jignire sa plateasca 24/7. Asta nu inseamna ca intr-o relatie nu se ofera sa plateasca absolut niciodata.

ZeppelinaSylv’s Profile PhotoCareless
Ninuș cred că mi-a mai dat niște întrebări dându-se altă persoană. Sau nu știu ce se întâmplă dar tot primesc întrebări gen "Eu sunt noua aici..." și apoi aceeași mentalitate de rahat =))
Poți să zici orice că sunt setate pe o chestie. Poți să le demonstrezi că nu au dreptate într-o mie de feluri și tot degeaba e. Tristuț.

Am observat, is caz de targa fetitele astea. Ma irita doar faptul ca au folosit "argumentul" cu olandezii, pe care de la mine l au luat, am discutat despre asta acu cateva saptamani. Nu suport cand oamenii distorsioneaza niste facts doar ca sa se plieze pe ce vor ei sa demonstreze

ZeppelinaSylv’s Profile PhotoCareless
Da. Mă și gândeam că iar fac referință la ce-ai spus tu. Eu zic că e bine. Măcar e un loc safe acum =)) Nu mai merg toate lipitorile prin Olanda.
Liked by: Lorena

vaaaaaai mor ce amuzant e sa te iei de numele cuiva 🙄 cati 6 ani ai?

Nu e amuzant numele în sine, ci numele împreună cu situația :)) Nina e un nume drăguț.
Liked by: Lorena

N-ai decat sa traiesti in bula ta si sa crezi ca e o singura disperata care iti tot scrie. Am mentionat ca sunt noua fiindca nu voiam block in caz ca ma confundai cu ea, dar la ce mentalitate ai, nu-mi mai pasa daca ma blochezi.

N-am dat block la nimeni încă =)) Doar ignor întrebările la consider că nu mai are rost să răspund. Ori insulte, ori aceleași chestii repetate de 100 de ori.
Liked by: Lorena

Language: English