@KamikazeDude

4b616d69

ai fi surprins cati romanasi considera cu mandrie ca orice femeie le datoreaza sex dar ei nu le datoreaza absolut nimic

Sunt surprins și de câte femei sunt care cred că bărbații le datorează bani pentru că sunt femei.

de ce schimbi subiectul?

Nu l-am schimbat =)) Ce voiai să mai comentez? Sunt mulți cum ai zis tu și sunt multe cum am zis eu.
Liked by: Lorena

Sexul se face intre 2 persoane. Nu il faci exclusiv pentru barbat, idioato. Tu nu te simti bine? Pai asa mai bine stii ce? Dupa sa te si plateasca ca ai facut cu el si vezi ce iese daca se mai cheama relatie.

Păi aia ziceam și eu :)) Că atunci mai bine-mi iau o curvă de calitate și ies și mai ieftin. Nici nu e nevoie să am de-a face cu toate mofturile ei.
Liked by: Lorena

Coaie, nu-s de acord cu feministele astea dar si tipul care jigneste din orice e la fel de idiot si enervant. Am inteles anonule, esti misogin. Anything else?

Ah da... nu văzui. Pre' multe întrebări. Nici eu nu-s de acord cu faptul că jignește fără motiv.
Liked by: Lorena

Ceea ce nu inteleg e cum naiba nu isi da seama de ce nu i se raspunde la mesaje sau i se raspunde in sictir. Sunt o tona de barbati urati care ajung sa aiba iubite decente sau chiar frumoase, "hmm, oare de ce?" 🙄 iar tu ii vezi intrebarile, din moment ce raspunzi la ele.

Da, dar m-ați zăpăcit azi cu 100 de întrebări :)) Mai greșește și omu' mai ales cu oboseală.
Nu știu, dar i-am spus și eu că n-ar trebui să se mire. Presupunând că e același anonim.
Liked by: Lorena

Clar e acelasi. Are mare noroc ca permiti optiunea de anonim si ca in Romania inca e oarecum tolerat misoginismul, daca zicea mizeriile alea in publicul din SUA isi lua o amenda cat el de mare 🙄

Nu-s sigur că se califică ca și hate-speech/discriminare, dar ar fi demolat de societate dacă s-ar afla cine e :))
Liked by: Lorena

Language: English