@Mithril95

Ruda Maruda

Czy twoim zdaniem 21 - letni kawaler po trzech nieudanych związkach to przegryw?

Nie. 21 lat to tak naprawdę początek życia, więc tak naprawdę to taka osoba dopiero co stałą się "kawalerem". Poza tym związek związkowi nierówny, A do samego związku trzeba dwojga.
Liked by: Świat Meryem

Dziewczyna zaczęła się mnie wstydzić, przestała być dla mnie miła i szczera oraz zaczęła traktować mnie jak śmiecia. W niedzielę pojechałem do jej rodziców by porozmawiać o jej zachowaniu a ona zrobiła mi awanturę, powiedziała że nie chce już ze mną być i wyrzuciła mnie z domu na oczach rodziców :'(

Okej, dziewczyna zachowała się nie ładnie, ale po jakiego grzyba jechałeś do jej rodziców? Poskarżyć się czy jak?

Ponieważ byłem bardzo zaniepokojony jej zachowaniem, ona zaczęła mnie dosłownie unikać. Nie wiedziałem co było grane :(

No ale to był wasz związek, nie wiem po co mieszać w to osoby 3. Myślę że jednak lepiej by było pogadać z nią na ten temat. Jakby mi chłop taki numer oddalił to co najmniej bym się zastanowiła nad sensownością tego związku.
Liked by: Revadox

Language: English