@Mithril95

Ruda Maruda

A gdy napisałem jej co o niej myślę to zablokowała mnie wszędzie gdzie tylko się da, i na insta, fb, sc. Wszędzie. Tydzień temu spała ze mną wtulona do mnie i całowała mnie w szyję a następnego dnia zmieniła się nie do poznania i w niedzielę powiedziała mi że sama czuje się szczęśliwa, czaisz to?

Albo coś zrobiłeś, albo doszła do wniosku że to nie ma sensu. Nie wiem co jej napisałeś że Cię zablokowała, ale raczej jasno dała do zrozumienia że te koniec, więc dalej nie rozumiem po co do jej rodziców jechałeś.
Liked by: Revadox

Teraz to już nie ma znaczenia. Po trzech nieudanych związkach jestem po prostu wyczerpany i rozbity psychicznie :'( Już chyba nigdy nikomu nie zaufam. Rozumiem że raz związek może się nie udać ale aż trzy razy? No dramat powiem ci. Czuję się totalnym przegrywem, masakra :'(

Właśnie rozsypał się mój związek po 5 latach ? musiałam zapakować swoje rzeczy do kartonów i się wyprowadzić z naszego mieszkania, zostawić naszego kota. Mam 25 lat w tym roku, nie wiem obecnie co mam dalej ze sobą zrobić, mieszkam z mamą i babcią, ale nie dramatyzuje że ojej życie złe i niedobre, już nigdy nikogo nie pokocham, itp itd. Człowieku, jeszcze masz mleko pod nosem, świat stoi otworem, poznasz jeszcze wiele osób, być może będziesz w kilku związkach zanim trafisz na tę jedyną.
Liked by: Revadox Der_Stalker

Dzięki, trochę mnie to pocieszyło. Mówiąc klasykiem - co będzie to będzie. Dziękuję Ci za rozmowę, życzę Ci miłego wieczoru i przy okazji zostawiłem followa :)

Miłego wieczoru ? cieszę się że mogłam pomóc.

Language: English