@Pinkiii96

❤ ღ Nyuussz ♥

De de. Te még ezen is jól nézel ki. Nekem mindenhogyan bejössz :)

Aztán meg azt írod hogy seggszájam van.... azért kössz
Show more (2)

Ez nálam nem aranyosság, ez csak szimpla őszinteség, ahhoz hogy azt tud mondani hogy aranyos vagyok ahhoz ismernünk kéne egymást személyesen is. Remélem lesz rá valamikor lehetőség hogy találkozzak veled. Merre felé laksz ha szabad kérdezni? {L}

Pécs környékén lakom...

Ohhh. Akkor jó emlék fűzi ide a nővéredet :) Ennek szívből örülök, és szívből gratulálok neki {L}

Én is örülök neki, ő egy nagyon jó embert talált magának 😄😄

Hidd el hogy te is fogsz. Csak hagyd hogy történjenek a dolgok, nem kell le ragadni egy embernél, aki nem viszonyozza az érzéseidet. Sajnos már tapasztaltam.. {L}

Tudom 😓🤕

Nem is kell engedni, sajnos én soha nem tanulok ezekből, pedig kéne. Csak egyszerűen még naív vagyok. Nem baj hogy írtam? Csak már egy ideje követlek és hát egy aranyos lánynak tűnsz aztán gondoltam írok ha nem gond. {L}

De amúgy az túlzás hogy sohasem tudnak átverni, csak már nem mindenki.. bizonyos kereteken belül nem zavar, ha nem vagy egy mániákus 😃 aki minden fétisét leírja (meg a szokásos askos emberek 😃😑)..

Jézus.. Ilyet még nem feltételezett senki rólam, hogy mániákus lennék. Nem vagyok az és nem fogom le írni a nem létező fétiseimet. Ez alatt a szokásos askos embereken mit értesz? De én nem tartom magam annak jelentsen az bármit is nálad {L}

Ha régóta askozol akkor tudhatnád...
Akik mindenáron képet akarnak (bizonyos lábfétis, vagy bármilyen fétis miatt)
Akik leírják, hogy mennyire jó a segged, vagy melled, vagy bármid és hogy milyen jó lenne "megdugni", vagy "a karácsonyra kapott tusfürdődet kipróbálni közösen"... aztán ha elmondod a véleményed, akkor te vagy a bunkó , hogy "hogy feltételezhetsz ilyet róla"..
Akik kitalálnak hülye körkérdéseket, mert azt hiszi, hogy "ő milyen kis vicces"....és még sorolhatnám...

Jó. Akkor így már össze tudok már hozni valami, hogy mit vigyek, már ha lesz. Amúgy így hogy most már beszélgetünk valamennyit hány évesnek tippelsz? {L}

25? Nem tudom 😃😃

Fiatal vagyok még. Nagyon fiatal, de ez nem gátol engem semmiben :) Még csak most leszek 18 éves. Nem gondoltad volna ugye? {L}

Nem gondoltam 😃😄

Viszont ha nem haragszol, akkor itt hagylak 1-2 órára mert megyek ki édesapámnak segíteni az udvaron :) Majd még leszek, addig is jó legyél :D {L}

Nem baj, szia, te is jó legyél!☺️

Jaa. Sajnálom akármi is történt. Aztán hogy telik eddig a napod? {L}

Valamiért sikerült szétbőgnöm a fejem 🤦🤕

De ezt mondtam, hogy nem szabad a múltba élni, próbálj meg tovább lépni. Ez nem vezet semmi jóra. Ismerős a helyzet voltam már én is így. De nem szabad ezért sírni. Ezt fel kell úgy fogni hogy ő nem érdemel meg Téged. {L}

😔😥

Jajj, akkor elnézést kérek, hogy eddig zavartalak, nyugodtan menj aludni, sőt menj is aludni. {L}

Ha akartam volna aludni akkor lenyomtam volna a wifit és aludtam volna. De ne kérdezz ennyi összefüggéstelen dolgot, mert nem tudom felfogni xd
Liked by: #szavazásii

Na jó.. Azt még muszáj megjegyeznem hogy nagyon gyönyörű szemed van :) {L}

Ez snapchatas (filteres) kép, nem a valóságot mutatja...

Nem pont erre az egy képre gondoltam. Instán is vannak kint képek ahol látszik a szemed, szóval ezért mondtam :) {L}

Értem, akkor köszönöm 😄

Language: English