@birangezen

Biran Gezen

Kitap okumadığı için kendini havalı sanan kültürsüz insanlar cidden çok komik.

Sadece kitap okumam dedim gendimi havalı sanmam hem kültürsüz değilim kitap okumam ye önyargılı olma
Liked by: Buğra Akbilek

Davranış yönünden hayvandan pek farklı değilsin. Hayvan ki yer, içer ve yatar. Bilgiye ihtiyaç duymaz, yenilik nedir bilmez. Daha imlâ kurallarına bile uygulamayan bir insan ben kültürsüz değilim diyor. Tabii canım alleme i cihansın sen.

Ahahaha vallahida baddı sana kitap okuyup okumamam. Kardeşim kitap okumayı çok sevmem ve okumak zorundada değilim ve önyargılarından vazgeçmeni önerirm

Ahaha vallahi de battı sana kitap okumamam. Kardeşim kitap okumamayı çok sevmem ve okumak zorunda da değilim. Önyargılarından vazgeçmeni öneririm.* Aslında sadece aptalların ciddiye alındığı bir dünyada kitap okumayanları da pek fazla ciddiye almamalıyım. Kendi at gözlüğünde mahkum kalmaya devam et.

Kıbrıslıyım ve gendi şivemde gonuşurum. Sen nasıl gendi şivende gonuşun benda öyle. Senin için şivemi ve sosyal medyada yazışımı değişdirecek değilim🙂 Gendi gendine gonuşun sadece umrumdada değilsin ve bana eddiğin laflarda umrumda değil. Hade yallahh

Tek uğraş verdiğin alanın sosyal medya olduğu çok belli. Buraya ayıracağın vakit yerine 30 sayfa kitap okusan sana katkısı daha çok olur. Ha bu arada kıbrıslı olman kitap okumana engel olduğunu düşünmüyorum. Ana dilin Türkçe olduğunun farkına var ve standart bir dilde konuş.

Bak kitap okumak güzel faydalı tamam benda bilirim kaç defa da denedim kitap okumayı isdesemda olmadı yani sevmem senda anna artık yau

Language: English