@marsjanka84

kociak

❤️ Likes
show all
kamciakammm’s Profile Photo BasiaToJaXD’s Profile Photo nati20051998’s Profile Photo MCRafalraper’s Profile Photo Kasia99900’s Profile Photo RoksanaMoryn’s Profile Photo Krychu627’s Profile Photo Fruubus’s Profile Photo sweetplisia’s Profile Photo
🔥 Rewards
show all
vkvorv’s Profile Photo fshngd’s Profile Photo

Latest answers from kociak

Cześć, cześć chce powiedzieć , że lubię czytać Twój Ask i to nie jest spam wybrałam kilka osób z płci męskiej z znajomych na asku. Więc piszę to szczerze, miłego dnia ☘️

zelkowa_nianiaaa9550’s Profile Photoℓαи∂яι
wcale nie spam bo nie jestem płci męskiej 😄 mała pomyłka, ale spoko
****
opowiem wam śmieszną (przynajmniej dla mnie) sytuację z wczoraj, moja dziewczyna poznała ostatnio jakąś laskę na tinderze (wiem jak to wygląda ale ona szuka tylko znajomych) i mi o tym powiedziała, okazało się że mieszka stosunkowo niedaleko. W momencie kiedy wychodziliśmy na spacer z psem ta laska zaczęła dzwonić na onstagramie do Agnieszki, okazało się że szła wieczorem między blokami i ktoś za nią szedł, a wiadomo że rozmowa przez telefon odstrasza dziwnych typów, więc oddzwoniłam do niej z Agi telefonu i zaczęłam z nią rozmawiać, tak mi dobrze szła gadka że całe 20 kilka minut spaceru z nią przegadałam, poznałyśmy się, gadaliśmy o zainteresowaniach itp i nawet zaczęłyśmy umawiać się na spotkanie 😅, bawi mnie to że Aga poznaje ludzi a ja z nimi gadam i nawiązuje kontakty i się z nimi dogaduje mimo nie znania ich wcale

View more

Zanim wyjdziesz z domu najpierw zakładasz kurtkę, czy buty?

Kiniamx’s Profile PhotoKinga M
zawsze najpierw kurtka żeby móc nadal chodzić po mieszkaniu bo często czegoś zapominam, więc buty zakładam jak już wszystko zabiorę i będę gotowa do wyjścia

Często chorujesz? 🤧🤧🤒

izadekiert’s Profile Photo#NI⚡ Izusia⚡
Ogólnie nigdy nie chorowałam tak żeby siedzieć w domu niewiadomo ile, zawsze kilka dni, jakieś witaminy i obywało się bez lekarzy, ale w ostatnim czasie to tragedia była. Poczułam się gorzej w weekend, ale myślę sobie DOBRA TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE, ZARAZ PRZEJDZIE i poszłam do pracy. Po tygodniu okazało się że wcale nie jest lepiej, wręcz przeciwnie. Wtedy w weekend to była masakra. Wzięłam wolny poniedziałek, poszłam do lekarza, ofc antybiotyk i tydzień zwolnienia. Po tygodniu został lekki kaszelek i katar to myślę że zaraz przejdzie. Jasne... poroniłam tydzień i następne dwa kolejne znowu zwolnienie i antybiotyk. Dziś jest wtorek 14 grudnia i idę drugi dzień po chorobie do pracy, ale nadal mam katar......... Męczące to

👉👈 Czy twoi rodzice wtrącają się w twój związek?

misiekaga32’s Profile PhotoMisiaczek32
ogólnie to po wyprowadzce mama ciągle chciała wiedzieć czemu a kto to dlaczego, jak poznała Agnieszkę to ogólnie dobry kontakt złapały, ale mama nie była wtedy świadoma mojego związku z Agą. Dopiero niedawno, po roku mieszkania z moją dziewczyną, mama wyciągnęła ode mnie informacje że jesteśmy razem. Jej reakcja nie była ani zaskakująca, ani jakaś super. Powiedziała że jej ciężko to zaakceptować, ale kocha mnie i tak i nadal będzie mnie wspierać. Po prostu nie będzie się wtrącać i słuchać o mnie, moim związku czy seksualności. Nigdy nie mówiłam rodzicom o moich partnerach/partnerkach, bo wiedziałam że będzie gadane, nie mieli jednak wpływu na moją decyzję o wyprowadzce. Podjęłam taką decyzję i ją zrealizowałam. Nie wiedzieli wtedy że wyprowadzam się do dziewczyny, wtedy by pewnie inaczej zareagowali. Ale po fakcie już nie mają nic do gadania.

View more

Jak wam mija dzień

Weraaa0304’s Profile Photo♡︎Weraa♡︎
tragedii nie ma ale bywało lepiej. Parę dni temu nie wiedząc o tym że to będzie pożegnanie, pożegnałam się z moim staruszkiem, moją cegiełką.... Niestety została sprzedana z powodu już niestety starości i zgnicia, ale dobra wiadomość jest taka że trafiła do dobrych ludzi którzy ją odrestaurują i wyślą spowrotem do Szwecji. Na szczęście jej w sumie brat będzie mi dalej służył, ale jednak żaden samochód nie zastąpi mojej pierwszej niezniszczalnej cegiełki
a na dole staruszek na tle energylandii podczas ostatniej dłuższej wycieczki 💔
będę tęsknić

Jakie było ostatnio zrobione przez Ciebie zdjęcie? 🤔

a z moim słońcem byłam nad wodą 🦪❤️

Myślisz, że koniec świata jest już blisko?

TheBajter98’s Profile PhotoBartłomiej
jeśli z covidem będzie tak samo jak przez ostatni rok, to tak, koniec świata, a może dokładniej - ludzkości i jej inteligencji - nastąpi szybciej niż myślimy

Language: English